Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Operace vrozené ptózy víček

Karol340216 · Vytvořeno: 5. 2. 2016 · Aktualizace: 22. 2. 2016

Mám vrozenou ptózu víček. Je mi 27 let. Chtěla bych podstoupit operaci,ale jak tak brouzdam po internetu zjišťuji, že málo kde tuhle vrozenou vadu operují. Máte někdo zkušenosti s operáterem, ktery tuto vadu úspěšně operuje? Jsem z Moravy a do Prahy je to docela z ruky

10 odpovědÍ

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď
    5. 2. 2016 ·

2603 odpovědÍ

Stejná rada ode mne. Vrozenou ptosu by měl operovat zkušený plastický chirurg se smlouvou se ZP, to se platit nemá, měla by to pokrýt Vaše ZP

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

• prim. MUDr. Bronislav Vřeský

22. 2. 2016 ·

27 odpovědÍ

Vážená paní, tento zákrok na našem pracovišti hrazen pojišt´vnou není, cena za tuto operaci je cca 8 tisíc za jedno víčko. ¨

S pozdravem prim. MUDr.B. Vřeský

• MUDr. Petr Hýža Ph.D.

17. 2. 2016 ·

57 odpovědÍ

Dobrý den, ano lze. Indikaci k operaci na pojišťovnu Vám musí dát oční lékař.

• MUDr. Petr Hýža Ph.D.

16. 2. 2016 ·

57 odpovědÍ

Dobrý den,

na Klinice plastické a estetické chirurgie Brno, Berkova 34, se na operace ptózy víček specializuje plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová, stiborova@fnusa.cz.
    S operací ptózy víčka má nejvíce zkušeností.

S pozdravem

Petr Hýža

• prim. MUDr. Bronislav Vřeský

16. 2. 2016 ·

27 odpovědÍ

Vážená paní, operace ptosy víček provádím,je nutné předoperační vyšetření, ke konsultaci se můžete ke mně objednat na LLC kliniku plast. chir. Ostrava , ul. Velká l7 / zde pracuji trvale/ tel. na recepci 596114647 ev. 731443366 v racovní dny 7-18 hod.

Zdraví Vás prim. MUDr.Bronislav Vřeský

• MUDr. David Tomášek

15. 2. 2016 ·

2603 odpovědÍ

V Brně na klinice by to měli nejen umět, ale mělo by to být i hrazené ZP. Držím palce...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    www.precizia.cz, davidtomasek@precisia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi

• MUDr. Jiřina Šilhánková

6. 2. 2016 ·

72 odpovědÍ

Dobrý den. Objednejte se v Plastické chirurgii Fakultní nemocnice Olomouc ke konzultaci. Telefonní číslo na objednání mě bylo zakázáno publikovat, když neplatím za reklamu.
    Určitě budete potřebovat i podrobné oční vyšetření, které také u nás můžete absolvovat na Oční klinice FN OL. Bude vhodné prvně oční vyšetření.
    Jste mladá, operace má smysl. pokud je ptóza velká měla být už řešena. dr.Jiřina Šilhánková.

• Pokud opravdu máte vrozenou ptosu víček, tak vás již jistě viděl a vyšetřil oční lékař a stanovil stupeň závažnosti ptosy.
    Oční lékař také ví, kde se tento typ operace provádí . Nejedná se jen o plastickou úpravu , ale o tonizaci zvedače horního víčka a další úpravy .

Obraťte se tedy na očního lékaře , kam chodíte, nebo byste měla jít na vyšetření / mimo jiné - jen oční lékaŘ vám dá indikaci k operaci na pojišťovnu / , zeptejte se , kde ve vašem regionu tuto operaci kdo provádí a co by vám doporučil .

zDRAVÍM ALENA SCHMORANZOVÁ

• MUDr. Viliam Jurášek

6. 2. 2016 ·

7 odpovědÍ

Dr. Jurášek

• MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

5. 2. 2016 ·

975 odpovědÍ

Dobrý den, nebrouzdejte po internetu a navštivte velkou kliniku plastické chirurgie na Moravě - fakultní nemocnice Brno nebo Olomouc nebo Ostrava. dr.Paděra

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.