Pokleslá horní víčka uprostřed oka

Pokleslá horní víčka uprostřed oka

Anana  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, je mi 39 let, v poslední době mi klesla víčka zejména uprostřed oka tak, že musím neustále zvedat obočí. Když povolím mimiku, vypadám vyloženě zamračeně a víčka jsou těžká, viz fotografie. Můj dotaz je následující. Víčka při normálně otevřených očích jsem neměla viditelná nikdy, lze operaci provést tak, aby tam ten přehyb do jisté míry zůstal? Tedy citlivě, s ohledem na původní vizáž? Nerada bych po zákroku vypadala úplně jinak. Na druhou stranu, ráda bych očím ulevila. Děkuji předem za odpověď.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 398 odpovědí
  • 100 Likes
Dobrý den,
Ideálním řešením je operace očních víček. Zákrok je pouze ambulantní a časově nenáročný. Doporučuji se objednat na osobní konzultaci na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz. Více o tomto zákroku také na našich stránkách: https://www.yesvisage.cz/cz/ocni-vicka-1

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1215 odpovědí
  • 382 Likes
Dobry den , zákrok Vám doporučuji:) dr vraspirova
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 577 odpovědí
  • 67 Likes
Dobrý den, před operací se vždy pečlivě vyměřuje, kolik se bude kůže odebírat a citlivost je vždy namístě. Indikace k operaci u Vás je . Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci s nastíněním postupu, dejte vědět, kontakt- eleganz.clinic@seznam.cz. S pozdravem prim.MUDr. L. Šulcová

Související recenze a zkušenosti

Operace očních víček (Blefaroplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí