Vyřeší operace dolních víček váčky a kruhy pod očima?

Vyřeší operace dolních víček váčky a kruhy pod očima?

Missa  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, je mi 38 let a trápí mě váčky pod očima. Pod pravým okem větší viditelný váček. Váčky někdy zmizí, někdy bohužel ne. Před 2 roky jsem podstoupila výplně pod očima kyselinou hyaluronovou, bohužel efekt spíše horší, váčky se zhoršily a přetrvávají. Vyřešila by můj problém plastika dolních víček? Děkuji za odpovědi
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1228 odpovědí
  • 387 Likes
Dobry jsem, ano vyresily;) zdravi dr vraspirova
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4249 odpovědí
  • 1176 Likes
Musí se to vidět naživo, ale určitě by to mělo nějaký efekt přinést i u Vás.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 419 odpovědí
  • 106 Likes
Dobrý den,
plastika dolních víček by pomohla, ale je rozhodující osobní konzultace, na základě které stanovíme pro Vás nejvhodnější metodu zákroku. Můžete se objednat i k nám na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
www.yesvisage.cz
MUDr. Jana Bartošková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Brno
  • 10 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, nejprve je nutno vidět, jak váčky vypadají, poté je možno poradit. Doporučuji objednat se na osobní konzultaci na tel. čísle  6039... Zobrazit číslo 603946260  Telefon .

Související recenze a zkušenosti

Operace očních víček (Blefaroplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí