Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti s operací valů paží

Anonymní
hanah
Pardubice · Vytvořeno: 25. 8. 2014 · Poslední odpověď 29. 9. 2014

Má někdo zkušenosti s operací valů paží?

12 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    tyna228547
    29. 9. 2014

    děkuju,vypadá to opravdu dobře, taky si myslím, že lepší jizva jak mít místo ruky pomalu plandavý stehno, já jsme už kdysi byla na konzultaci u p.doktorky Singerové, ta je myslím taky tam kde je p.doktor Záruba a i ty ceny mají stále přijatelný

  • Anonymní
    Eva241838
    29. 9. 2014

    Omlouvam se za preklepy v mych prispevcich, psala jsem je na male klavesnici telefonu.

  • Anonymní
    hanah
    29. 9. 2014

    Evi moc děkuji.

  • Anonymní
    Eva241838
    28. 9. 2014

    Pokud nebudete zvedat ruce do vysky v obleceni bez rukava tak si jizvy nikdo nevsimne. Hojeni bylo bez problemu a temer bez bolesti. Ale to muze byt individualni. Jeste priklad foto paze z boku.

  • Anonymní
    Eva241838
    28. 9. 2014

    Jizva po 10 letech, ake vybledla byla jiz po 18 mesicich. Operaci jsem absolovala c ULK Praha, u pana primare Zaruby.

  • Anonymní
    Eva241838
    28. 9. 2014

    Jizva neni jiz temer viditelna:)

  • Anonymní
    tyna228547
    28. 9. 2014

    dobrý den, u kterého lékaře jste prosím byla? také se na tento zákrok chystám a zatím si nejsem jista lékařem, nevím kdo kolik má s tím zkušenosti, a jestli by jste nevložila foto, jak po deseti letech vypadá jizva.
    děkuji Týna

  • Anonymní
    Eva241838
    28. 9. 2014
    Nejlepší komentář

    Dobry vecer, operaci valu pazi, odstraneni nadbytecne kuze jsem absolovala pred 10 lety, kuze zustala volna po zhubnuti.
    Jizvy jsou viditelne, ale jinak velice tenke.
    V kazdem pripade se citim po operaci mnohem lepe bez pred ni.

    Lepsi je tenka Jizva nez plandava kuze.

  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 9. 2014

    Operaci vaků paží odstraněním tuku i kůže nerad provádím. Zůstávají po ní patrné jizvy a laik nemá ani pomyšlení, jak budou paže po výkonu vypadat. Více, či méně patrná jizva je pak už do smrti neodstranitelná. Tuk lze z valů odsát, ale volnější kůže to pouhé liposukci tam zůstává.
    Vyberte si....
    Zdraví Dr. Tomášek,
    ******************

  • Anonymní
    hanah
    26. 8. 2014

    Ano přesně tak. Děkuji

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 25. 8. 2014

    Dobrý den, operace valů paží patří mezi standardní operace. Je ale nutné velmi zvážit její indikaci, neboť na vnitřních stranách paží zůstávají poměrně dlouhé jizvy a to od lokte do podpaží. dr.Paděra

  • MUDr. Otakar Lucák

    · 25. 8. 2014

    Máte na mysli valy na vnitřních stranách paží? Tedy nadbytky, které jsou vidět, když rozpažíte? Dr.Lucák

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama