Zkušenosti s operací valů paží

Anonymní
Pardubice · Vytvořeno: 25. 8. 2014 · Poslední odpověď 29. 9. 2014

Má někdo zkušenosti s operací valů paží?

12 komentářů

tyna228547
    29. 9. 2014

děkuju,vypadá to opravdu dobře, taky si myslím, že lepší jizva jak mít místo ruky pomalu plandavý stehno, já jsme už kdysi byla na konzultaci u p.doktorky Singerové, ta je myslím taky tam kde je p.doktor Záruba a i ty ceny mají stále přijatelný

29. 9. 2014

Omlouvam se za preklepy v mych prispevcich, psala jsem je na male klavesnici telefonu.

Evi moc děkuji.

28. 9. 2014

Pokud nebudete zvedat ruce do vysky v obleceni bez rukava tak si jizvy nikdo nevsimne. Hojeni bylo bez problemu a temer bez bolesti. Ale to muze byt individualni. Jeste priklad foto paze z boku.

28. 9. 2014

Jizva po 10 letech, ake vybledla byla jiz po 18 mesicich. Operaci jsem absolovala c ULK Praha, u pana primare Zaruby.

28. 9. 2014

Jizva neni jiz temer viditelna:)

tyna228547
    28. 9. 2014

dobrý den, u kterého lékaře jste prosím byla? také se na tento zákrok chystám a zatím si nejsem jista lékařem, nevím kdo kolik má s tím zkušenosti, a jestli by jste nevložila foto, jak po deseti letech vypadá jizva.
    děkuji Týna

Nejlepší komentář

Dobry vecer, operaci valu pazi, odstraneni nadbytecne kuze jsem absolovala pred 10 lety, kuze zustala volna po zhubnuti.
    Jizvy jsou viditelne, ale jinak velice tenke.
    V kazdem pripade se citim po operaci mnohem lepe bez pred ni.

Lepsi je tenka Jizva nez plandava kuze.

• MUDr. David Tomášek

· 1. 9. 2014

Operaci vaků paží odstraněním tuku i kůže nerad provádím. Zůstávají po ní patrné jizvy a laik nemá ani pomyšlení, jak budou paže po výkonu vypadat. Více, či méně patrná jizva je pak už do smrti neodstranitelná. Tuk lze z valů odsát, ale volnější kůže to pouhé liposukci tam zůstává.
    Vyberte si....
    Zdraví Dr. Tomášek,
    ******************

26. 8. 2014

Ano přesně tak. Děkuji

• MUDr. Jiří Paděra

· 25. 8. 2014

Dobrý den, operace valů paží patří mezi standardní operace. Je ale nutné velmi zvážit její indikaci, neboť na vnitřních stranách paží zůstávají poměrně dlouhé jizvy a to od lokte do podpaží. dr.Paděra

• MUDr. Otakar Lucák

· 25. 8. 2014

Máte na mysli valy na vnitřních stranách paží? Tedy nadbytky, které jsou vidět, když rozpažíte? Dr.Lucák

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!