Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Visící kůže po liposukci stehen

pikolka
12. 11. 2008 · Poslední odpověď: 14. 9. 2021

Hezký den.Chci se zeptat na plastiku stehen.Mám silné nohy,je to dědičné,máme to všechny ženy.Jedná se o stehna,kolena lýtka i kotníky.Na to jsem si za ty roky zvykla,ale trápí mě povolená kůže na stehnech.Před 5ti lety jsem prodělala liposukci stehen,špatně provedená,zůstaly mi hrboly,kůže visí,mám díry a když zvednu nohu tak se mi to celé prověsí.Před tímto zákrokem jsem byla na více konzultací a jeden dr.mi řekl,že by bylo nutno udělat liposukci s následným vytažením kůže,já ho neposlechla.Cvičila jsem,ale to nepomohlo,sval se zpevnil,ale to nahoře se třepe a visí stále.Celkem mě to trápí,Je mi 38 let,měřím 170cm,vážím 67 kg,jsem rok a půl po porodu,chybí mi dát dolů ještě 7 kg,ale každé kilo dolů,znamená větší povis kůže.Poraďte,prosím,budu ráda za jakoukoli informaci.A o svém břiše raději ani nemluvím.Moc děkuji,Martina

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 9. 2021
Dobrý den,
odsátí tuku by se mělo řídit také kvalitou kůže. Pokud je kůže již povolená, pak samotná liposukce nestačí. Někdy je možné zlepšit kvalitu kůže pomocí speciální kanyly tzv. Body Titu, kterou používáme v Asklepionu a kůži vypnout, ale to je možné jen do určité míry. Pokud je kůže již opravdu povolená nebo má nerovnosti, pak se toto řeší i odstraněním nadbytečné kožní tkáně.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 14. 11. 2008
Vážená paní,
pozorně jsem přečetl Váš text a doporučuji Vám: pokusit se ještě zhubnout /samozřejmě přirozenou cestou/. Je jisté, že potíže s povislou kůží stehen , případně jiných partií těla, se ještě zhorší. Ale bude dán předpoklad k radikálnímu chirurgickému výkonu- plastice tzv. vnitřních valů stehen. Čím méně podkožní tukové tkáně budete mít v této oblasti, tím bude lepší výsledek vypnutí. Docela se divím, že při nedobré elasticitě kůže se našel lékař, který Vám před několika lety tu liposukci provedl. Kde je špatná pružnost kůže, nemá smysl liposukci provádět, výsledek nikdy nemůže být dobrý.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Související dotazy

Liposukce stehen - potřetí stejná oblast

Veru742683
Veru742683
4. 5. 2020 · Poslední odpověď: 23. 5. 2020

Dobrý den, před 3lety jsem byla na druhé liposukci vnitřních stehen. Podle mého se moc nepovedla jelikož úbytek cm na stehnech není žádný. Chci se zeptat zda-li je možné opakovat liposukci ve stejné oblasti po třetí?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 5. 2020
Možné to je, ale nejspíš tam bude už jen kůže a tu lze odstranit jen řezem. Nerad to dělám zůstává tam po tom jizva. Další liposukce je už jen vyhazování peněz.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Body Lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 2. 2013
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 9. 2010
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 7. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2019
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi