Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plexr - horni ocni vicka

Anonymní
jana_novakova550064
Praha · Vytvořeno: 8. 8. 2017 · Poslední odpověď 15. 8. 2017

Dobry den,

chtela bych nadzvednout ocni vicka, ale nevim, jestli je pristroj Plexr vhodny v mem pripade. (33 let) a jestli efekt bude vubec viditelny a jaka je uspesnost.

Dekuji za reakce

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní

    wild6148000

    15. 8. 2017

    Já taky, přemýšlíš už o nějaké klinice? No dej vědět jak postupuješ, nejlepší je asi fakt zajít na konzultaci...

  • Anonymní
    jana_novakova550064
    15. 8. 2017

    Ahoj Lucie, z Prahy :) ty?

  • Anonymní

    wild6148000

    15. 8. 2017

    A odkud jsi Jani? Posílám odkaz na lékaře: https://www.estheticon.cz/chirurgove/plexr

  • Anonymní
    jana_novakova550064
    15. 8. 2017

    Ano, taky mam stejny nazor, ze na ty moje (s mirnym poklesem) by to bylo ok ;) ale samozrejme nejsem jeste 100% jista a taky kam ..(na kterou kliniku, dr. ) . Hledam, ctu a bloudim po netu jak se jen da :)))))

  • Anonymní
    Maruska
    15. 8. 2017

    Nu to je jasný...já si myslím, že je to ideální pro mladý holky s mírným poklesem. Hodně spadlá víčka už je asi lepší říznout...ale snad Ti lékař na konzultaci fakt poradí upřímně, hlavně vybírej pečlivě...

  • Anonymní
    jana_novakova550064
    12. 8. 2017
    Nejlepší komentář

    Ahoj Marusko :) diky diky moc za linky, vypada to teda skvele. Furt premyslim totiz, jestli do toho jit nebo ne. Po netu je totiz miliony zapor. , ale i klad.zkusenosti. Takze me to samozrejme zpochybnilo

  • Anonymní
    Maruska
    11. 8. 2017

    Ahoj Nováková :-), viděla jsem tady zkušenost s jednou paní a také měla víčka kleslá jenom jemně, zkusím najít...

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama