Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vliv těhotenství na nové poprsí

Anonymní
veronika42868
2. 8. 2010 · Poslední odpověď: 28. 11. 2010

Dobrý den, jak dlouho po augmentaci bych mohla otěhotnět? Jaký to bude mít vliv na moje nové poprsí? Děkuji Veronika

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika LLC
Olomouc . 28. 11. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den!
Vlivem hormonálních změn může dojít během těhotenství a po případném kojení - pokud tedy bude možné,k poklesu prsou.Nemusí tomu však tak být.Určitě noste po celou dobu vhodnou podprsenku,prsa můžete masírovat speciálními přípravky proti striím.
Pokud by se případný pokles časem projevil,můžete se na nás obrátit.
S pozdravem Smrčková Renata - Klinika LLC Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 26. 11. 2010
Dobrý den. Nelamte si s tím hlavu. Bez nervů projděte těhotenstvím a kojením. Dojde-li potom k nějaké deformaci nechá se upravit. Bude to určitě jednodušší a méně nebezpečné, než bojovat s hormonálními zákony. U menších prsů jsou často změny minimální a mám i několik pacientek, u kterých prodělané kojení tvaru prsů prospělo. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 26. 11. 2010
Dobrý den, během těhotenství vždy probíhají vlivem hormonálních změn i změny velikosti a tvaru prsů. A tyto změny hladin hormonů vznikají přirozenou cestou v těhotenství nebo je lze navodit uměle. Ale výsledek je vždy stejný. Tedy není možné říci, že vlivem aplikovaných hormonů došlo ke změně tvaru prsů. V případném Vašem přirozeném těhotenství jistě také dojde k určitým změnám tvaru prsů, které ale nelze předopovědět, jak moc ovlivní tvar prsů. Můžeme pouze doporučit nosit pevné prádlo, aby prsa svou těžší vahou zbytečně nepoklesávala a nevytahovala kůži prsů. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 11. 2010
Buďte v pohodě, mé zkušenosti dokazují, že po těhotenství nejsou změny tak výrazné, aby Vás to nějak mělo znepokojovat. Za dvacet let své praxe s implantáty mi porodilo a odkojilo mnoho pacientek s implantáty a potíže měla snad jen jedna a to nevýrazné jen proto, že byla na sebe přehnaně náročná. Nemohu sice vyloučiut, že byste mohla být ta následující s komplikacemi. Vše je strašně individuální, ale paušálně bych se toho nebál. Zdraví dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 6. 8. 2010
Ideální je to rok po operaci. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 8. 2010
Dobrý den, pokud je Vaše poprsí větší, zcela jistě po těhotenství poklesne. Ale to Vám lépe poví každá žena, která byla těhotná. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 2. 8. 2010
Dobrý den,

toto je velmi individuální, pokud uvažujete o těhotenství, doporučujeme nejdříve těhotenství a teprve poté operaci prsou. Po těhotenství, kojení dochází samozřejmě i ke změnám tvaru prsů, proto je lépe řešit operaci až posléze. Naši plastičtí chirurgové Vám samozřejmě rádi poradí i na osobní konzultaci, její cena činí 300,- Kč. Pro objednání nebo v případě dalších dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 2. 8. 2010
Dobrý den. Záleží na tom, jak dlouho chcete mít jistotu nezměněného pooperačního stavu. Pokud je těhotenství "nezbytné" a Vy jste krátce po operaci, navrhuji nejdříve za půl roku po zákroku. Pokud je těhotenství nezbytné, a Vy máte operací před sebou, tak ji raději posuňte. Jak budou prsy po těhotenství a kojení vypadat, to totiž nikdo dopředu bohužel určit nedokáže. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Nespokojenost po augmentaci

Anonymous783162
Anonymous783162
12. 8. 2020 · Poslední odpověď: 17. 9. 2020

Dobry den. Po operaci se objevuji 2 hrby, a moje prsa pod hrby jsou uz provisla a je uplne prazdna. Implantaty jsou az v podpazni jamce. Prsa jsem nemela poklesla, po kojeni se zmensila a ztratila objem. Operaci jsem mela 3. 8., operater bude konzultovat 26. 8. poprve. Dnes vysetrela sestricka a rekla, ze je to v poradku, jenomze to neodpovida mym predstavam. A ze je treba pockat rok. Ja jsem uplne zklamana, nikdy jsem nesnila byt velbloud. Prosim o komentar, a jak na to dal. Jestli je mozne sesunout implantaty do spravneho mista. Dekuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 9. 2020
Dobrý den,
musím souhlasit s kolegyní.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE

Bolestivá bulka týden po augmentaci

Vlaska
Vlaska
28. 1. 2020 · Poslední odpověď: 31. 1. 2020

Dobrý den, jsem týden po augmentaci. Vše se krásně hojí až na jedno bolestivé místo,kde jsem nahmatala tvrdou bouli. Je u toho modřina a dost mě to bolí při jakémkoliv pohnutí. Na kontrolu jdu ve čtvrtek a můj operatér bude na tel.az v 16h. Co by to mohlo být?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 1. 2020
Dobrý den,
obraťte se s tímto problémem na Vašeho operatéra, který Vás vyšetří.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Augmentace s modelací, double bubble a jiné

Jenn
Jenn
27. 4. 2020 · Poslední odpověď: 28. 4. 2020

Dobrý deň, som 10 dní po augmentacii spojenej s rozsiahlejsou mastopexiou, boli mi vkladané nahor okrúhle pod sval 390. Mám však problém, moja dr ma dosť rýchlo vždy vybaví a už sa jej nechcem pýtať... Mám pocit, že mám double bubble... nevyzerá to dobre na pravom prsníku, tomu ale dr nevenuje pozornosť,lebo že ľavý odspodu bude musieť ešte v lokálnej anestézii zobrať kus kože... Okrem toho, ďalšie,ktoré sa mi zdá ako problém je odlišnosť ,,kopcekov,, navrchu...od začiatku mám ľavý pekný kopček a pravý menší kopček... Prosím, je mozne a naozaj reálne,že sa toto všetko upraví a bude dobre? Ja som dúfala,je od toho závislá moja pracovná budúcnosť,že do troch mesiacov budem úplne fyzicky fit...a tieto komplikácie mi berú všetky sny a dokonca sa z nich tak neteším :(

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
teď je příliš brzy hodnotit konečný stav, možné ideálně po roce od zákroku. V případě jakýchkoliv pochybností se doporučuji obrátit v první řadě na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 4. 2012
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 7. 2017
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 3. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2018
Sklerotizace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2022
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 7. 2008
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi