Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyztužená podprsenka x push- up

Katka77996
20. 9. 2011 · Poslední odpověď: 30. 4. 2020

Dobrý den, jsem již měsíc po operaci, kdy mi byl implantát vložen pod prsní sval s jizvou pod prsy. Po přečtení všech již zodpovězených dotazů týkajících se vhodného prádla, jsem nedošla k důležitému závěru, zdali je podprsenka s kosticemi, která je vyztužená (tedy drží svůj tvar i bez nošení) již považovaná za push - up podprsenku, u které jsem se zde dočetla, že i po delší době od operace není vhodná k nošení? Všechny vyztužené podprsenky obsahují i malý polštářek, mohl by i ten vadit? Mohu je tedy opět začít nosit, když jsem si vždy kupovala takové, aby mi byly volnější, a tudíž mě nikde kostice netlačily a má prsa tudíž nijak netlačily směrem nahoru? Děkuji za odpovědět

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 9. 2011
Nejlepší odpověď
Opravdu ideální je vše probrat s operaterem. Měsíc po operaci by už nemělo nic vadit ani ve smyslu zdvihání implantátů push up efektem ani dráždění materiálem podprsenky. Viděl bych přínos v rom že tuhá kostice tlačí na jizvu a komprimuje ji a tím snižuje pravděpodpbnost zvyšování jizvy (hypertrofií). Já osobně jsem však zastánce chození "bez", nebo nošení jen elastické podprsenky co nejdéle, aby prsy získaly co nejpřirozenější tvar. Minimálně půl roku.
Zdraví Dr. Tomášek *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den Katko. Počkejte ještě 2 měsíce a můžete nosit podprsenku ve které se budete cítit dobře .Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 20. 9. 2011
Dobrý den,
měsíc po operaci již můžete nosit prádlo dle vlastního výběru.
Se srdečným pozdravem Martin Kloud.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 20. 9. 2011
Dobrý den. Vzhledem k jizvě pod prsy bych s kosticemi vyčkal do vyzrání jizvy. Nebo alespoň mezi jizvu a prádlo vkládal silikonový pásek např silipos. Nevyzrálé jizvě neprospívá dráždění relativně drsnou tkaninou prádla. Jinak se na vhodnosti podprsenky domluvte s operatérem přímo nad konkrétním kusem prádla. Těžko rozlišit, jaká výplň už zvedá prsy a výsledek ohrožuje, nebo co je ještě pouze podpírá.To řeším se svými pacientkami poměrně často. Nejsou si jisté, přivezou podprsenky a probereme, která je vhodná, jak utáhnout ramínka, atd. To podle mne patří do komplexní péče po augmentaci. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 20. 9. 2011
Dobrý den, jistě 5-6 týdnů po operaci není vhodné nosit podprsenku, která tlačí prsa směrem vzhůru. Ale pokud byla operace dobře provedena a hojení proběhlo bez komplikací, nemá již po této době typ podprsenky žádný vliv. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 5. 2019
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 8. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 2. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 2. 2011
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 5. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi