Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Fyzická zátěž po augmentaci

Sandruska01
15. 6. 2010 · Poslední odpověď: 29. 6. 2012

Dobrý den, 23.8. mám podstoupit Augmentaci poprsí. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyla obdařená velkými ňadry, která se mi po odkojení dcery povolila (a ještě k tomu přispěl vělký úbytek váhy)se už moc těším :) Problém je v tom, že dceři je rok. Sice už sama chodí, ale pořád je ještě částečně závislá na mé náruči. Chci se tedy zeptat, jak moc a jak dlouho jí toto musím odepírat? Už jsem domluvená s maminkou i manželem, že mi ve všem pomohou, avšak vypočítali jsme jen 3 týdny, kdy bych byla v ,,opravdovém klidu,,. Myslíte, že po této době se budu moci začít pomalu navracet k normálu? Při konzultaci mi pan Alawa dal tolik informací, že mi tato otázka vypadla.... Děkuji Vám moc za radu. S pozdravem Sandra.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Pokračovat v běžných denních aktivitách a vykonávat lehčí domácí práce můžete za 10-14 dní.Do6 týdnů se vyvarujte zvedání paží nad horizontálu.Těžší práce,zvedání břemen,cvičení posilování a jiné sportovní aktivity nejlépe postupně až po 2 měsících po operaci prsou a v elastické podprsence.Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 6. 2010
Dobrý den,

doporučuji Vám měsíc fyzického šetření, neboť tak dlouho probíhá chirurgické hojení. Po jednom měsíci se můžete pokusit plně zatěžovat. Může tedy zkusit i zdvihnout dítě. Ve druhém měsíci však při tom zdvihání může cítit nepříjemné pocity, ale s implantátem se již nemůže nic stát.

S přátelským pozdravem,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 6. 2010
Vše je velice relativní, nelze se srovnávat s jinou pacientkou. Ideální je měsíc být opatrná. Ještě ideálnější nebýt sobecká a nechat se operovat až bude dítěti vív a nebude potřebovat takovou mateřskou péči, jak říkáte. Kolegu jménem Alwa neznám, nebo podle jména ne. Určitě se však te s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět i u nás.Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 15. 6. 2010
Jen skromný dotaz nesouvisející s vaším dotazem.Zeptal se vás pan Alawa kdy jste přestala kojit vaši dcerku ?
S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2016
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2012
Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2020
Syndrom karpálního tunelu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 12. 2019
Syndrom karpálního tunelu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 1. 2017
Syndrom karpálního tunelu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 8. 2015
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 5. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi