Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mamograf po zvětšení prsou

FAQ
FAQ
14. 9. 2011 · Poslední odpověď: 25. 11. 2015

Pokud podstoupím zvětšení prsou implantáty, je třeba chodit na mamograf nebo jiné vyšetření prsou? Kdo takovou péči zajišťuje?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Ano samozřejmě, tato komplexní péče o pacienta by měla patřit i do estetické chirurgie. Například na naši kliniku jsme pořídili velmi nákladný sonograf a provádíme komplexní mamologickou péči. Je to důležité, protože řada žen může mít genetickou dispozici k vážnému onemocnění nebo nějaký podezřelý nález. To také bývá důvodem, proč ne každou ženu pustíme k operaci. Bohužel řada plastiků ženu odoperuje, vezme za to peníze, ale dál se o ni nestará. Je třeba mít na mysli, že ženy s implantáty se často vyhýbají vyšetření v místě bydliště, protože nechtějí, aby o implantátech všichni věděli. Na naší klinice těmto ženám vycházíme vstříc a zajišťujeme komplexní mamologickou péči. Bohužel jsme ale jediné pracoviště v republice.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 25. 11. 2015
Pravidelné prohlídky po zvětšení prsou implantáty jsou ve stejném režimu jako u žen bez implantátů, ale měl by se provádět jen ultrazvuk, mamograf může implantát poškodit. S pozdravem, MUDr. Skála
Dobrý den. Po augmentaci se doporučuje zahájit s odstupem 6-12 měsíců pravidelné kontroly v mamologické poradně v místě bydliště, případně na jiných specializovaných pracovištích. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Ovlivní nošení podprsenky pokles prsou?

Andy888642
Andy888642
15. 5. 2020 · Poslední odpověď: 18. 5. 2020

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli se dá pokles prsů ovlivnit nošením podprsenky i doma nebo je to pouze individuální podle elasticity kůže. Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 18. 5. 2020
Prsní sval je ale pouze v horní polovině prsu, nikoliv dole pod implantátem. Tedy jej nijak nepodpírá ani neodlehčuje.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Vysoké CRP před augmentací prsou

Evina818642
Evina818642
13. 7. 2019 · Poslední odpověď: 19. 7. 2019

Dobrý den,za necelé dva týdny mám podstoupit augmentaci prsou. Při POV mi vyšlo vyšší CRP. Konkrétně 30. Může to být kontraindikace nebo důvod odložení. Jinak jsem úplně v pořádku,nemocná jsem nebyla několik let. Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 7. 2019
Nejlepší odpověď
Shlasím s kolegou. S takto vysokým CRP by Vás operater neměl vzít a riskovala byste, kdybyste situaci utajila.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2008
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi