Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pnutí prsů po augmentaci

lenka_hegeduso217657
25. 3. 2014 · Poslední odpověď: 28. 3. 2014

Dobrý den, před třemi týdny jsem byla na augmentaci, kulatý implantát pod sval. Po 14 dnech jsem chtěla odložit prsní pás, ale když ho sundám cítím nahoře na prsou velice nepříjemné pnutí, až tlačení, prsa i malinko tuhnou. Je třeba se znepokojovat nebo se jedná o běžný jev po operaci? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 28. 3. 2014
Dobrý den Lenko,
Vámi popisované pnutí a podobné pocity mohou přetrvávat kolem 2-3 měsíců od operace. Jinak bych nyní již doporučil masírování prsů směrem dolů. A samozřejmost by měla být kontrola operatérem. Zdravím Dr. Horyna Pavel.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 26. 3. 2014
Dobrý den,
s vaším problémem se obraťte na pracoviště, kde vám augmentaci prováděli. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 26. 3. 2014
Dobrý den,

já bych se neznepokojovala, zatím jste moc krátce po zákroku a takové " zvláštní " pocity můžou ještě nějakou dobu přetrvávat. Pro váš lepší pocit bych možná ale doporučila navštívit Vašeho operatéra.

Krásný den přeje Tým Formé Clinic
*********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 25. 3. 2014
Zdravím Vás, Pokud obě prsa mají stejný tvar a velikost a nepne pouze jen jeden prs, pak se jedná o naprosto běžný průběh. Ve větší míře tyto pooperační "obtíže" přetrvávají minimálně dva, ale i tři měsíce. Nicméně do roku od operace se čas od času mohou objevit krátkodobé podobné pocity. Přeji hezký den MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 3. 2014
Asi po třech týdnech byste se znepokojovat nemusela, ale znepokojovalo by to mne jako operatera, kdybyste mi to jako má pacientka nedala vědět.
Jinými slovy s tímto problemem se obraťte na svého operatera, ten ví nejlépe "jak to vypadá uvnitř" a pomůže nejvíce.
Zdraví Dr. Tomášek ***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jedná se o dvojité prso?

juddynka
juddynka
12. 12. 2016 · Poslední odpověď: 13. 12. 2016

Dvojité prso?Dobrý den,jsem 5 týdnu po augmentaci mírně ptolických prsů,anatomické implantáty 345ml.Byla mi snížena podprsní rýha.Trošku mi kazí radost strach z dvojtého prsu-viz foto,stav je pořád stejný-nemění se.Nosím 24hod.kompresivní podprsenku,jinak mi nebylo doporučeno nic.Pan doktor mě utěšuje že se to ztratí,ale já jsem z toho vážně docela nervózní,proto bych se Vás ráda zeptala na Váš názor,popř.můžu něco udělat pro zlepšení stavu,nebo je opravdu brzo dělat závěry? Moc děkuji všem za jejich vyjádření K.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 12. 2016
Nedala jste tam fotku před výkonem. Určitě se jedná o dvojitou bublinu, ale možná, že to půjde vy masírovat, hranou ruky si ráno večer tlačte na podprsní rýhu. Opravdu se mi stalo, že se do roka takovýto nález setřel. Záleží na tom jak to operatér dělal, tedy on by Vám měl poradit nejlépe.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi