Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Předoperační vyšetření u zvětšení prsou

Olga
2. 9. 2008 · Poslední odpověď: 4. 9. 2008

Dobrý den, ráda bych se zeptala, ke komu je nutné jít na předoperační vyšetření (zvětšení prsou)- zda k obvodnímu lékaři nebo k internistovi nebo ke gynekologovi nebo ke všem? Zda lékař pozná, pro jakou operaci je určeno předoperační vyšetření. A po operaci, kteří lékaři musí vědět o tom, že mám zvětšená prsa? Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 4. 9. 2008
Na našem pracovišti předoperační vyšetření zajišťujeme našim pacientkám se vší diskretností.
O svých silikonech byste měla informovat lékaře při mammografii.
Zdraví
Dr Svoboda
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 9. 2008
Vážená paní, před jakoukoli plasticko-chirurgickou operací prováděnou v celkové narkoze je třeba podstoupit kompletní interní předoperační vyšetření. Může Vám ho provést Váš spádový internista. Na naší klinice /i na dalších dobře vybavených a prestižních klinikách/ si toto předoperační vyšetření provádíme sami - svým internistou. Jsme si vědomi určité delikátnosti situace, kdy pacientka nemá zájem, aby o její operaci vědělo okolí. Po augmentaci je dobře oznámit svoji novou situaci pouze v těch případech, kdy by bylo ohroženo Vaše zdraví a nebo např. při mammografickém vyšetření. Silikongelové hmoty ve Vašem těle je Vaše soukromá věc. S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
Chrudim . 2. 9. 2008
Dobrý den. Nutné je mammologické vyšetření, kdy mammolog rozhodne o vyšetření UZ, nebo mammografem. Ten musí vědět, na jaký zákrok se chystáte, protože k němu budete chodit v pooperačním období na pravidelné kontroly. Dále laboratorní a fyzikální vyšetření u obvodního lékaře, nebo internisty. Toho již o důvodu operace informovat nemusíte. Některá zařízení mají trvalé externí spolupracovníky, kteří tuto péči pro ně zajišťují. Nashledanou, dr. Remeš
Praha . 2. 9. 2008
Předoperační vyšetření provádí internista. Požadavky k celkové anestesii se mohou odlišovat podle pracoviště, tedy tam, kde se objednáte k operaci by jste měla dostat i požadavky na ně. O vašich zvětšených prsou by asi měl vědět Váš gynekolog, ke kterému chodíte na pravidelné kontroly. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 9. 2008
Nejlépe k internistovi,ale můžete i k obv. lékaři má-li interní kvalifikaci.Předoperační vyšetření pro kosmetickou operaci si obvykle musíte zaplatit,proto stačí uvést jako důvod operaci v celkové anestesii.Gynekologa by bylo vhodné konzultovat,když jste prodělala nějaké onemocnění prsou,nebo máte v tomto směru rodinnou anamnezu a je vhodné vyšetření sono , nebo mammograf.Krom operatéra jiní lékaři nemusí vědět,že máte zvětšená prsa.Máte u sebe nosit certifikát o vložených implantátech a ten by měl být dostupný i jinému lékaři v případě poranění hrudní stěny a podobných případech.S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Výběr implantátu pro velmi malá prsa

Tarjaaa
Tarjaaa
7. 2. 2019 · Poslední odpověď: 13. 2. 2019

Dobrý den, včera jsem byla na konzultaci k zákroku zvětšení prsou implantáty v Praze u pana doktora Ondrejky. Můj základ je malé jedničky, nevytahané. Moje míry jsou: pod prsy 69cm, ze shora k bradavce 16cm, od půli hrudníku ke straně 10,5-11cm. Váha 55kg, výška 168cm. Jelikož chci přirozená prsa, řekla jsem si o anatomické implantáty. Byly mi navržené Mentor CPG 323 - 345ml nebo Nagor 335ml. Moje představa je něco mezi plnými dvojkami a trojkami, bojím se, že tato navrhovaná velikost implantátů bude ve výsledku menší. Chtěla bych více, ale pan doktor říkal, že více dát nemůže. Vím, že jsem limitovaná šířkou hrudníku. Ale nevím zda by se tyto navrhované implantáty nedaly "vyhnat" ještě více profilem. Ten mi pan doktor neřekl, takže nevím, zda je vysoký či nikoliv. Má otázka je pro lékaře, zda je možnost jít ještě do většího objemu a pro pacientky, které měly podobný základ jako já a podobné implantáty a jak prsa ve výsledku vypadají. Poslední foto je moje představa. Děkuji za odpovědi

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 11. 2. 2019
Nejlepší odpověď
Jak jsem osal vyse, prsa na levo byla resena anatomickym implantatem pod sval... kazdy typ implantatu, rezu i ulozeni ma sve presne indikace a co je vhodne pro jednu klientku, nemusi byt - a casto neni- vhodne pro druhou a treti je zase uplne jina.. jak pisete “ temer nulova zlaza” neni obecne zadnou indikaci ani kontraindikaci k niecemu.. bude jiste rozdil, jestli je i takhle mala zlaza “po kojeni” s mirnym poklesem, nebo je to nalez s pevnou i kdyz malou zlazou.. takze obecne je mozne oboji...
Hezky den
PP
WhatsApp

Posilování prsou před augmentací

leoska
leoska
10. 6. 2019 · Poslední odpověď: 13. 6. 2019

Dobrý den, cca za 3 měsíce plánuju zvětšení prsou silikony, docela dost sportuju. Vzhledem k tomu, že v oblasti prsou nemám žádný tuk, počítám, že mi spíš bude navrhnut implantát pod sval.Není pro mě teď důležitá vyrýsovaná postava, ale hlavně rychlé hojení po operaci.Je vhodné před operací zatěžovat svaly pravidelným cvičením nebo je lepší je před operací méně zatěžovat?nebo je to jedno?Děkuji za odpovědi.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 6. 2019
Nejlepší odpověď
Z mého pohledu a dle mých zkušeností je to jedno a to zvětšuji prsa 25 let..... Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2008
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 7. 2020
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2007
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 5. 2016
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi