Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rýma před před augmentací prsou?

Uzivatel
11. 3. 2008 · Poslední odpověď: 12. 3. 2008

Dobrý den, za ve čtvrtek jdu na augmentaci a mám lehkou rýmu, jen nepatrnou, sem tam nějaké kýchnutí. Chtěla bych se zeptat jestli by mi to mohlo nějak vážně uškodit (popřípadě jak). Předoperační vyšetření mám všechny v pořádku. Je mi 19 let a nemám žádné problémy. Na operaci čekám 3 měsíce a mrzelo by mě, kdybych musela kvůli rýmě operaci odložit. Ráda bych slyšela Váš názor a doporučení. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 12. 3. 2008
Dobrý den,spojte se s pracovišt?m,kde bude operace provád?na a sd?lte jim Sv?j problém.Váš operatér Vám jist? sd?lí následující postup.Jinak jakýkoliv probíhající infekt bývá v?tšinou kontraindikací k operaci.S pozdravem odd.plast.chir.-LD.
Praha . 11. 3. 2008
Augmentace prsů znamená vložení cizího tělesa do prsů. V případě přítomnosti infekce v těle je riziko zanesení této krevní cestou do operovaných prsů. dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Snížení podprsní rýhy

marketa223659
12. 6. 2014 · Poslední odpověď: 30. 6. 2014

Dobrý den, před měsícem jsem byla na augmentaci. Měla jsem mírnou ptózu, ale operatér zavrhl modelaci, řešil to větším implantátem s vysokým profilem. Bohužel jsem zjistila, že řez, který měl být v podprsní rýze je cca 1,5 - 2 cm nad ní a celkově mám podprsní rýhu sníženou. Je to patrné i z obvodu pod prsy - před operací 75cm, nyní 70cm. Prsa jsou tudíž na spodní části hrudníku, jsou nepřirozeně velké k mé postavě a vzhledem k tomu, že mám velmi jemnou kůži, očekávám další pokles. Nemůžu se s takovým stavem smířit a prosila bych o váš pohled jak by se daná věc dala řešit. Děkuji za odpověď

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 6. 2014
Kdy operovat je složitá odpověď. Musí se to vidět. Přez to bych spíše uháněl svého operatera.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2010
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2021
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2023
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 12. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi