Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nespokojenost s výplní nasolabiálních rýh

hela49637
13. 12. 2010 · Poslední odpověď: 18. 12. 2010

Dobrý den, je mi 37 let a před měsícem jsem si nechala aplikovat do nosolabiálních rýh výplň Radiess. Vrásky jsem neměla nijak zvlášť hluboké, ale řekla jsem si, že je začnu korigovat už v začátku, což mi i pan doktor schválil. Po třech dnech od aplikace, kdy ustoupil otok a modřiny, se moje vrásky vrátily do naprosto stejného původního stavu jako před aplikací. Když jsem prosila o konzultaci, řekl mi pan doktor, že je ještě brzo na výsledky, takže jsem si po měsíci vyprosila první kontrolu. A nestačila jsem se divit. Za to, že nevidím žádný výsledek si prý mohu sama, nedodržovala jsem prý zcela určitě léčebný režim, buďto jsem tváře nechladila nebo je masírovala nebo dělala intenzivní obličejové grimasy. Nakonec jsem se dozvěděla, že moje rýhy byly tak obrovské, že na to prostě 1,5 ml nestačilo a dostala jsem doporučení k další aplikaci celé injekce za plnou cenu. Radila jsem se s mojí příbuznou - zubní lékařkou - a ta mi prohmatala celé líce a řekla, že necítí ani zbytky nějakého výplňového materiálu a projevila skepsi, že po další injekci by to bylo lepší. Radiesse navíc nepatří k nejlevnějším. Mohl by mi někdo poradit, jak bych měla postupovat dál?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
14. 12. 2010
Nejlepší odpověď
Dobry den,
Radiesse je dobry produkt a vysledek se urcite dostavi. Nekdy je potreba vice casu a tak se na Vaseho lekare vubec nezlobte.
Pokud by jste se rozhodla pro nejmodernejsi metody omlazovani obliceje a to trvale vyplne a omlazovani vlastnim jemne ziskanym, nerozbitym, neodstredenym tukem pristroji:
harvest-jet a fillercolector
neb
vetsi oblasti body-jet a lipocollector
a podobne metody jako J-AFT (jet assietd fat transfer ) a Renuvia (omlazovani vlastnim tukem) tak nam napiste a my Vam zasleme potrebne informace.
Pokud by jste chtela svemu lekari byti verna, tak mu pristroje radi zapujcime.
dekujeme
Veskere moderni zakroky se provadi pouze ambulantne v lokalni anestesii
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
18. 12. 2010
Dobrý den. Viděl byvh několik důležitých momentů: Doporučuji porovnat před a pozákrokové fotografie. Může se stát, že efekt je viditelný, není ovšem dostačující. Množství, které uvádíte, je opravdu většinou dostačující pro korekci středně hlubokých vrásek. Otázkou zůstává hloubka aplikace, kdy (bylo-li aplikováno příliš hluboce) může dojít k nevýraznému efektu z důvodu, že materiál je jednoduše hluboko a rozplyne se příliš. Pozákrokový režim by neměl mít vliv na výseldek zákroku ve smyslu přílišných grimas. Masírování ovšem je zcela nevhodné. I z mé zkušenosti musím ovšem říci, že shodné množství materiálu se u někoho projeví skvěle, u jiného méně. Teoreticky lze lokalizovat výplň pomocí RTG snímku. myslím, že bude pro Vás i přínosné konzultovat vše s osobní konzultací na jiném pracovišti. Mějte se hezky. Dr. Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
14. 12. 2010
Dobrý den,

na naší klinice si vždy před zákrokem klienty fotíme, abychom při kontrole mohli porovnat výsledky. Ve vašem případě mohlo dojít k tomu, že množství 1,5 ml nebylo dostatečné nebo filler nebyl aplikován do/pod vrásku. Doporučovala bych vše řešit s Vaším ošetřujícím lékařem, který Vám zákrok provedl.

Hezký den,
s pozdravem MUDr.L.Páralová, MYCLINIC prague
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Avienclinic
Žádné recenze
Praha . 14. 12. 2010
Dobrý den,
výsledek po aplikaci výplní závisí na výchozím stavu. Množství 1,5 ml může stačit na středně hluboké vrásky. Píšete, že nosoretní vrásky jste neměla hluboké, teoreticky by tato dávka měla stačit. Pro podrobnější odpověď, by byla vhodná osobní konzultace.

Mudr.Petra Samková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 13. 12. 2020
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 7. 2008
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 11. 2018
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2014
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2009
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2022
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 12. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi