Plazma i na akné?

Plazma i na akné?

bebe
Nenašla jsem o tomto ošetření mnoho informací. Uvádí se, že se používá i na jizvy po akné. Je ale vhodné i pro léčbu akné? Je mi 32 let, akné mě bohužel provází od puberty doteď a ráda bych s tím něco dělala, než jen stále ty samé masti a nebo atb. Uvažuji o laseru, ale mám strach z té fáze po ošetření .. popis u plazmy mě zaujal, že plasma taky hojí a regeneruje, ale v hloubce nepoškozuje. Nevím ale, jestli to pro můj problém byla vhodná léčba. A pokud ano, jak se pohybuje cena ošetření? Můžete mi poradit? Děkuju.
FACELIFTING Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 12 odpovědí
Vážená paní, možná že by bylo vhodnější použít laser CoolTouch,kde je po zákroku jen přechodné zaudnutí a jizvy po acné se postupně vyhlazují během 6 až 8 týdnů.Vhodné by bylo,kdybyste mohla zaslat foto obličeje na naší mailovou adresu XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX. Poté budeme schopni se kvalifikovaně vyjádřit,zda je možné stav vaší pleti zlepšit
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 574 odpovědí
  • 110 Likes
Dobrý den, nová technologie Plasma Portrait bohužel neřeší léčbu akné. Negativní pozůstatky na pokožce jako jsou jizvičky po akné, pigmentace apod. lze pomocí této plasmové metody korigovat, ale musí dojít k vyléčení akutních zánětlivých projevů na pokožce. Velmi žádané je ošetření pokožky jako prevence jejího stárnutí, nebo již přímo jako omlazovací metoda. Další informace a fotgrafie zákroků nelzenete na internetových stránkách naší kliniky. MUDr.Simona Bedřichová
Afrodité - estetické studio  |  Basic member  |  Brno
  • 86 odpovědí
Dobrý den, pokud máte problémy s akné, můžeme Vám nabídnout ošetření nejmodernějším přístrojem Dermolissag, který mimo jiné slouží k léčbě akné.Přístroj pracuje technologií vlhké dermabraze, kdy dochází k exfoliaci vrchní vrstvy mrtvých buněk a zároveň dochází k pročišťování pokožky a zároveň k infůzi léčivých roztoků přímo do pokožky (např. s kys. salicylovou).Cirkulace tekutiny kolem místa abraze zajišťuje okamžitý odvod nečistot a zbytků a zároveň snadné vstřebávání léčivého roztoku do pokožky.Pleť je vyhlazena a vyčištěna . Přístroj dosahuje výborných výsledků. Možnost léčby i hyperpigmentace, rosacea ...
Konzultace a objednávky tel:604 30 30 54

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí