Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika - sezení,spaní na boku, nošení dětí

Anonymní
Anaxous
Praha · Vytvořeno: 3. 5. 2017 · Poslední odpověď 3. 5. 2017

Dobry den, po přečtení diskuzi a par info od mého operatera mam chaos, kdy tedy muzu spat na boku a sedět! Sesiti diastazy a kyly pupku, od 6 dne mi bylo povoleno spat na boku, ale sezení mam dovoleno výjimečně (10den po zákroku). Nosím pás. Nesezeni se da zvládnout, ale co to spani na boku??? A jeste, kdy budu moci nosit 14 kg deti... 4-5mesicu nebo déle? Dekuji

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Sonia361544
    Doporučený člen
    3. 5. 2017

    Tak to já taky ,dva týdny jsem nesedla ,pak ten 3 týden max na jídlo ke stolu ,ale pořád jsme byla spíš v pololehu ,protože jsem byla utahla a bylo to nepříjemné sedět v tom pase to táhlo..Takže minimálně jen ma řízení a ke stolu na jídlo po dobu co jsem měla pás a ten jsem mela dlouho..Ale dva týdny vůbec a týden jsem k tomu ještě přidala ,takže 3 nic a pak minimálně

  • Anonymní
    Siimpa
    3. 5. 2017
    Nejlepší komentář

    Pane doktore, jaké negativní dopady u abdominopl. mohou nastat, pokud je někdo nedisciplinovaný? Možná i to by bylo dobré tady zmínit, pokud Vám to nevadí...vím, že při zvedání těžkých věcí mohou popraskat stehy...sešitá diastaza...mohu vědět Váš názor, od kdy by jste mi vy dovolil tahat handic.syna, který váží 25kg? Přesun na vozík a z vozíku na lůžko? On sám se mě nechytne, takže mi ani neodlehčí, ba naopak.

  • Anonymní
    Siimpa
    3. 5. 2017

    Zvedat děti mi do 6týdnů nedovolil...

  • Anonymní
    Siimpa
    3. 5. 2017

    Já po te samé operaci mohla spát na boku už 4-5den po operaci. Samozřejmě v pásu, po 3tydnech a 3dnech na kontrole mi dovolil sedět, ale i tak se snažím moc nesedět a to budu skoro 5týdnů. Odpoledne mi to ještě otéká a je mi to nepříjemné, tak si radši lehnu.

  • Anonymní
    Sonia361544
    Doporučený člen
    3. 5. 2017

    Dobrý den ,Ja jsem 2 týdny měla zákazane sedět ,ale nesedla jsem 3 týdny na boku jsem nespala 6 týdnů,prostě jsem si zvykla být pololehu,az po 6 týdnech jsem začala spavat na ****** se týče pásu ten jsem mela 6 týdnů v kuse potom jsem ho na noc sundala ,přes den nechala v kuse těch 3 měsíce ..Po 3 mesicich jsem začala zvedat malou,ale jen do kočárku nebo autosedacky i po 6 týdnech ,jsem obcas musela nějak pomoct ,ale to jsem dělala opravdu ,tak nějak jsem ji pomohla za ruku ,našla jsem vždy nějaký způsob

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 5. 2017

    Minimálně dva týdny moji klienti po operaci leží, nic nezvedají a jsou v klidu, jdou jen na WC a na jídlo které jim někdo uvaří.a jen se klidně pravidelně pohybují, chůzí aby nedošlo k embolizaci. NIC JINÉHO. Pokud chcete dělat něco jiného, ke mně, prosím nechoďte, já chci mít dobré výsledky u svých klientů. Není to můj manýr, ale toho "nahoře" tedy přírody a získaných zkušeností s komplikacemi po operacích břicha u nedisciplinovaných klientů.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama