Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!
faq

Odstranění kruhů pod očima kyselinou hyaluronovou - jehličkou nebo kanylou?

FAQ · Vytvořeno: 30. 5. 2017 · Aktualizováno: 18. 1. 2018

Zaujala mě možnost aplikace výplně kanylou, což má být šetrnější a s menším rizikem modřin. Ráda bych se zbavila kruhů pod očima i vrásek na horním rtu. Je kanyla dobrá volba? Je pravděpodobnost otoku a modřin menší než při klasické aplikaci jehličkou? Děkuji za vysvětlení

2 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • AURUM AESTHETIC CLINIC

  AURUM AESTHETIC CLINIC

  18. 1. 2018 ·

  216 odpovědí

  Dobrý den,
  na kruhy pod očima naše pracoviště také preferuje aplikaci pomocí kanylky. Zákrok se provádí z jednoho vpichu, je minimálně bolestivý a pravděpodobnost vzniku modřinek je daleko menší než při použití jehličky. Co se týče kůže nad horním rtem, zde záleží na množství a hloubce vrásek, zde situaci zvažujeme individuálně.

  Krásné dny bez vrásek
  přeje

  MUDr. Milena Vojtíšková
  www.aurumaesthetic.cz

 • MUDr. Martina Neradová Richterová

  MUDr. Martina Neradová Richterová

  30. 5. 2017 ·

  22 odpovědí

  Pěkný den, děkuji za Váš dotaz. Na oblast pod očima preferuji kanylu, a to z důvodu menšího rizika traumatizace tkáně, resp. cévních struktur a nervů. Na oblast rtů je vhodná kombinovaná terapie (kanyla + jehla), vždy záleží na preferenci a zkušenostech lékaře.
  S pozdravem, MUDr. Martina Neradová Richterová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.