Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bulky po aplikaci Teosyal

Anonymní
elizabet
Olomouc · Vytvořeno: 2. 8. 2011 · Poslední odpověď 30. 4. 2018

Teosyal®Mám po aplikaci pod každým vpichem malou tvrdou buchtičku. Je to dnes 5. den po aplikaci Teosyalem Deep Lines. Je to dost viditelné hlavně kolem rtů, bradě a ve tvářích. Za jak dlouho se tento materiál vstřebá? Je možné, že mi bulky zůstanou? Děkuji za odpověď. Jana

10 komentářů

Reklama
  • IP Beauty

    · 30. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    pokud se materiál aplikuje tak povrchově, že jsou depa materiálu vidět, pak je potřeba je jemně rozmasírovat již během aplikace. Deeplines se většinou používá do hlubších vrstev kůže tak, aby dodal objem, ale nebyl přímo vidět. Pohmatem být cítit může a tyto nerovnosti se srovnají většinou do 3 týdnů

  • Anonymní
    mcosta
    15. 5. 2012

    A u koho jste si nechala aplikovat Botox a Teosyal?

  • Anonymní
    elizabet
    19. 2. 2012

    Eddie. Rozumíš dobře. Mám bulky pořád zřetelné i po takové dlouhé době. Je to vidět dost na denním světle. Když si dám make-up je to méně zřetelné. Byla jsem s tím i ve Vídni tam mi do toho aplikovali trošku botoxu. Je to lepší, ale ne úplně hladké, jak jsem si přála. Někdy se to prostě stává a já mám tu smůlu. Prý někdy se to vstřebá až po 11 měsících a stejné problémy mám i s botoxem na čele, který mi sjel k obočí a dosud mám mírné otoky horních víček a boule nad obočím. Ostatní musí jít po půl roce znovu na aplikaci botoxu a já ne a ne se ho zbavit. Kolem očí zkušenosti nemám, ale myslím si, že musíš být trpělivá. Zdraví Tě Jana

  • Anonymní
    Eddie
    19. 2. 2012

    Jano, jestli tomu dobre rozumim, Teosyal Ti aplikovali ve srpnu minuleho roku a ted je unor a bulky tam jeste jsou. Vsude se uvadi, ze se Teosyal po 3 mesicich plne vstreba...
    Zdravi Eddie

  • Anonymní
    elizabet
    17. 2. 2012

    Ahojky. Mohla jsem masírovat jak chtěla podle rady Dr. Tomáška. Bulky jsou viditelné hlavně nad horním rtem a na denním světle dost. Nosoretní vrásky nahradily takové vlnky. Na botox mám asi alergii, mám boule nad obočím, také hodně viditelné. Botox mi prostě projel čelem a zastavil se u obočí. Někdy si myslým, že mi tam vyraší rohy, protože mě to asi čert nakukal. Výraz obličeje se mi dost změnil v zamračený a před aplikací jsem sice měla sem tam nějakou tu vrásku, ale byla jsem takové dívčí, teď si připadnu starší. Jana

  • Anonymní
    Eddie
    17. 2. 2012

    Jano, uz ti bulky zmizely? Mam ted po aplikaci -oblast oci a mam podobne problemy. Cetla jsem uz na diskuzich v americkem internetu, ze jim teosyal delal problemy-vytekal do jinych oblasti, bulky byly i po roce aplikace.

  • MUDr. David Tomášek

    · 4. 8. 2011

    Masírujte tlakem postižené krajiny, zvýrazňujte mimiku těchto krajin, stav ustoupí dříve než za 3 měsíce. Říká se, že tak do 3-4 týdnů ustupují tyto komplikace, které boužel někdy, ale vzácně nastanou. Zdraví Dr. Tomášek *****************

  • Anonymní
    elizabet
    4. 8. 2011

    Nechala jsem si do vrásek na čele aplikovat botulotoxin a za čtyři dny se mě objevily nad obočím velké boule, otekly horní víčka, které mám těžké a tlačí na oči. Také mi kleslo obočí dolů. Vrásky (trojůhelník mezi obočím) mi zůstaly. Vypadám otekle, nejsou mi skoro vidět oči, mám podmračený výraz a vypadám o 10 let starší. Chci se zeptat jestli jde ten botox odstranit, nebo rozpustit. Mám opravdu problém. Děkuji Jana

  • Anonymní
    elizabet
    2. 8. 2011

    Děkuji za radu pane doktore, to mě nenapadlo. Myslela jsem obráceně. Bojím se natřít i denním krémem. Mám modřinky a žluťásky. Jana

  • MUDr. David Tomášek

    · 2. 8. 2011

    Opatrně jemně si bulky masírujte tlakem. Mělo by to ustoupit. Zdraví Dr. Tomášek *************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.