Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Klasický restalyne do rtu

Joni
Joni
3. 8. 2017 · Poslední odpověď: 12. 8. 2017

Dobrý den, nemůžu mít výplně s lidocainem, takže jsem si oblíbila klasický restylane. Dáváme ho i do rtu. Ale nyní mi na jiné klinice (než jindy chodím) bylo řečeno, že restylane do rtu mi píchat nebudou, ani do kontury, protože hrudkuje( to je fakt) a je příliš tvrdý. Ret je prý pro něm také tvrdý. Já ho má ale ráda a nevadí mi to:-) Výplním do rtů nevěřím, že vydrží, jsou příliš jemné - zasíťováním. Restylane drží ale výborně..Jaký je názor lékařů na restylane do rtu a kontury? Děkuji. A jaký event.jiný materiál, který je zasíťovaný tak, aby držel jako restylane ("klasický", ne lips)

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 4. 8. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, souhlasím s Vámi Restylane je velmi kvalitní výplňový materiál, co se týká aplikace jakékoliv výplně do této oblasti je nutné počítat s tím, že zde je vysoká vstřebatelnost obecně, rty a tkáně v jejich okolí jsou v permanentním pohybu a metabolismus výplně je zde vysoký, proto jsou na trhu speciální výplně označeny "lips" . Další faktor je opakovaná aplikace, která také "nastartuje" váš vlastní kolagen v místě aplikace a poté stačí ( u některých klientek ) doplnit výplň i jednou za 2 roky. Bohužel je vše velmi individuální a nelze posuzovat obecně. Na trhu je spousta kvalitních výplní, ale nemohu Vám zaručit, že výplň, která u jedné klientky vydrží rok, vydrží ten samý čas i u vás ....... ???!!!
Pokud jste spokojená s Restylane využívejte jej dál, zcela určitě naleznete lékaře, který tuto výplň aplikuje.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 8. 2017
I já mám velice dobré zkušenosti s klasickým Restylenem již cca dvacet let. Firma, která jej vyrábí má velmi dobrý výzkum a jde hodně dopředu. Má již nyní novější modernější produkty, které vychází makromolekulou právě z Restylenu.
Zdraví Dr. Tomášek

prosím hodnoťte naše příspěvky...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 5. 8. 2017
Dobrý den, kliniky, které "pracují" v tomto oboru již velkou řadu let jsou na tento klasický výplňový materiál zvyklí a fakt, že je trochu "hustší konzistence" nikoho nezaskočí...... hrudkování je otázkou aplikace ..... myslím, že v Asklepionu jste v dobrých rukou, jinak samozřejmě se o Vás ráda postarám.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 5. 8. 2017
To víte, pořád nějaké novinky a naše lékařky se snaží držet krok s dobou ale já osobně pořád používám nejvíce klasický Restylane právě pro tu "tuhost" alias jasnou definici.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 4. 8. 2017
Dobrý den, já klasicky Restylane do rtu používám běžně a ještě mi nikdy nezhrudkoval..kontura je po něm sice možná "tvrdší" , ale většina klientek přichází pravé kvůli konture, která u Restylanu vydrží i více než rok. Oproti tomu Restylane (Emervel) Lipps nevydrží tak dlouho. Pro výraznější zvětšení používám materiál s většími partikulemi, např. Revolax deep plus.
Nedivím se ale Vaši oblibě Restylanu?
S pozdravem
Dr.Havlova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 4. 8. 2017
Hezký den,
klasický Restylane jsme na to používali roky a pacienti byli spokojení, musí se to s ním umět, má svá specifika. Nové materiály někomu vyhovují ale spousta pacientek pokračuje v těch starších, které se jim osvědčily. na kontrury jsme dokonce používali Restylane Perlane.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2017
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2017
Kryolipolýza
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2020
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 8. 2018
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2015
Korekce jizev
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 10. 2013
Odstranění kožních výrůstků
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 8. 2016
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 5. 2017
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi