Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sportování po liposukci

Uzivatel
27. 11. 2007 · Poslední odpověď: 12. 11. 2012

Dobrý večer,chci se zeptat za jak dlouho po tumescenční liposukci celých stehen a kolen je možno plavat, bruslit,lyžovat . Děkuji předem za odpovědi

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
28. 11. 2007
Nejlepší odpověď
Záleží na rozsahu výkonu, na tom jak se cítíte a jak intenzivně tyto sporty provozujete. V podstatě nejsou dána omezení a když vás nic při sportu nebolí, můžete si jej dopřát, samozřejmě při dodržení dopor.lékaře ohledně nošení návleku.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 27. 5. 2012
Dobrý den, sportovní zátež bych doporučil postupně se zvyšováním zátěže cca minimálně 5 týdnů od operace.....
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
Glamour Aesthetic Clinic s.r.o.
21. 3. 2012
dobry den, veskere vami zminene sportovni aktivity lze bez problemu provadet jiz po 3 az 4 tydnech od podstoupeni liposukce. to plati pro technologii body jet.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 29. 11. 2007
Preji hezky den,po liposukci doporucujeme klientum,alespon mesic bez vetsi fyz. zateze (sport).Ale zalezi na rozsahu liposukce a na tom jak se po zakroku citite.Kazdy jsme citlivy trosku jinak,nekdo vice,nekdo mene.Kazdopadne plati pockat minimalne tri tydny a pak i na sport si vzit kompresivni pradlo pod teplaky a tricko...Pokud budete mit jakykoliv dotaz rada vam ho zodpovim s pozdravem P.Kotkova konzultant Medicom VIP
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 28. 11. 2007
Dobrý večer. Radil bych po 6 týdnech a v případě, že se objeví ještě otoky, znovu ještě užívání elastického prádla. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
28. 11. 2007
Dobrý den, počkejte měsíc, pak se můžete začít plně věnovat všem sportům.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 28. 11. 2007
Vzhledem k tomu, že správně uvažujete o opravdové liposukci s radikálním výsledkem - tedy zvyklou liposukci s tumescencí, pak nejdříve za 4-6 týdnů. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
28. 11. 2007
po SmartLipo je mozno plavat za 7 dni, bruslit za 6 dni a lyzovat za 8 dni.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Liposukce vnitřní stehna + kolena

Okulinka
Okulinka
29. 1. 2018 · Poslední odpověď: 29. 1. 2018

Dobrý den, zajímalo by mne, jaká oblast se přesně odsává u liposukce vnitřních stehen a kolen, v jakém rozsahu? Zda se odsává u vnitřních stehen a kolen vždy jen ta horní část stehen že předu a zadu nebo celá vnitřní strana stehna podélně až ke kolenům, tak aby se vytvořila symetrie celého vnitřního stehna?...Mám po liposukci kolen a vnitřních stehen a v místě vpichu kanyly nad koleny zůstal neodsaty tukový vyklenutý val z vnitřní strany, což nevypadá zrovna dobře, ani symetricky, jelikož jsem chtěla mit nohy štíhlejší a hlavně symetrické. Je to chyba operatéra, měl odsát i místo nad koleny respektive přilehlé okolí pro vstup kanyly, nebo to se neodsava a dělají to tak všichni lékaři? Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 1. 2018
Váš výsledek se musí vidět. Optimální je se domluvit s operatérem. Ten to nejlépe vysvětlí. Objektivizaci situace se nevyhýbám, ale optimální je to až rok po zhojení. Je to čas, kdy se dá leccos opravit. Noste dlouhodobě elastické punčocháče. Do roka lze toho dost vy komprimovat.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Liposukce stehen - utvoření mezery

Anonymní
prazanda278115
18. 12. 2019 · Poslední odpověď: 21. 1. 2020

Dobrý den,

Je mi 26 let, 163cm, 65 kg a mám zájem o liposukci stehen, aby mi mezi stehny vznikla mezera, zbavila jsem se tuku pod hýžděmi k oddělení začátku stehen a zaoblení zadečku. Bude potřeba odsávat ze všech stran, hlavně zezadu a vnitřní strana stehen, možná i oblast kolen. Množství odsátého tuku pravděpodobně nebude příliš velké, je spíš rozložený na větší partii. S liposukcí stehen už zkušenost mám, ale bude potřeba opakovat. Tuhle liposukci si přeji od manžela jako vánoční dárek, proto bych poprosila o předběžné cenové nabídky a možnosti zakoupení dárkových poukazů. Prosím o informace o nejbližších možných termínech operací.

Děkuji

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 1. 2020
Nejlepší odpověď
Na našem pracovišti účtujeme podle krajin. Jedna krajina jsou pouze vnitřní valy stehen, druhá krajina jsou vnitřní valy stehen. Celá stehna Vám udělá jen nějaký kaskadér. To bych asi najednou nikdy nedělal.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi