Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Možnost alergie po augmentaci

Oxytocin
Oxytocin
16. 9. 2013 · Poslední odpověď: 30. 9. 2013

Dobrý den všem...jsem již pevně rozhodnutá pro augmetaci prsou, kterou jsem cca 4roky stále odkládala. Na konzultaci jsem byla ještě u Mudr. Hrbatého, který mi navrhoval 295ml - tuším anatomy - jelikož nemám téměř žádnou základnu, značku již nevím, letos jsem ho již nenašla na žádné klinice. Chtěla bych se ale více méně zeptat na jednu věc. Při prodlužování řas jsem dostala velmi silnou alergii, oči mi natekly do velikosti ping-pongových míčků, řasy musely okamžitě dolů, tvalo 14dní než jsem mohla do práce...mám díky tomu, že mé tělo již silně reagovalo na cizí věc ( možná to bylo lepidlem...nikdo neví )počítat raději třeba s většími komplikacemi po operaci nebo to nemusí mít spojitost? Mám z toho velký strach, když si vzpomenu na ty řasy...

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den.Tato vaše alergie na řasy nemusí mít spojitost na augmentaci. Přesto bych byla opatrná a předem informovala operatíra o možnosti alergie. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 9. 2013
Alergie na silikonové implantáty je nepravděpodobná. Za dobu 25 let co jsem pracoval na plastickochirurgických pracovištích jsem alergickou reakci na silikonové implantáty nikdy neviděl...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM
***************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
alergickou reakci nelze vyloučit v souvislosti s mnoha léky, které budete brát po operačním výkonu, ale samotné implantáty žádnou alergickou vyvolat nemohou, protože silikon ze své chemické podstaty nemá tzv. antigenní strukturu, která by spustila imunitní systém.

S pozdravem,

MUDr. Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní/slečno,
ani teoreticky nelze při augmentaci poprsí připustit nějakou komplikaci. Pokud by komplikace /ať již jakákoli/ nastala, byl by to veliký problém, který by mohl skončit reoperací a odstraněním implantátů. Tomu je nutno předejít, resp. vyloučit, ve Vašem případě možnost alergie na silikon. Měla byste tedy navštívit Vašeho dermatologa, který by Vás měl poslat na spádovou alergologii k otestování. Jinak - vycházím ze své praxe - implantáty 295 ml se mi zdají velmi malé, samozřejmě, rozhodující je konzultace s budoucím operatérem.

Srdečně Vás zdravím, prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pokud byste se rozhodla pro neinvazivní a téměř bezbolestné zvětšení a vytvarování poprsí, Petra Clinic, klinika estetické medicíny, nabízí metodu Aquafilling - speciální vodní roztok, který je tělu naprosto bezpečný a v podstatě přirozený, tudíž by žádná alergická reakce nastat neměla. Mohu Vás pozvat na bezplatnou a nezávaznou konzultaci? Těl: ********.

S pozdravem
Petra Řehořková
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 7. 2023
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 2. 2008
Transplantace vlasů
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 5. 2015
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2023
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 7. 2013
Mikrodermabraze
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 3. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi