Bolest ruky bez zjevné příčiny

Pavla  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Již rok a půl mě trápí bolest pravé ruky-na rentgenu nic není,ortopéd nic nezjistil,rehabilitace nepomohla,magnety také ne.Ruka nebolí stále jen při určitém pohybu od zápěstí po loket..Už nevím kam se obrátit.Koupila jsem si v lékárně Diclofenac AL 25-trošku pomohl ale ne na trvalo.Připadne mi to jako namožený sval v ruce,ale tak dlouho by to přece nebolelo.Může mi někdo poradit kam se obrátit popřípadě co si v lékárně zakoupit?Děkuji za každou radu.Tichá
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Vysoké nad Jizerou, Vrchlabí
  • 141 odpovědí
  • 73 Likes
Můžete se zkusit objednat k nám . telefon na kartotéku je  4815... Zobrazit číslo 481593920  Telefon . Zdravím .prim dr Alena Schmoranzová
Pavla  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den.Děkuji za nabídku ale bohužel to mám daleko.Tichá
Související recenze a zkušenosti
Pan doktor má zlaté ruce
Syndrom karpálního tunelu
  Spokojený/á
Pan doktor má zlaté ruce, je to skutečný profesionál na svém místě. Operace proběhla bez problémů a hned, jakmile ruka přišla k sobě, jsem cítila zlepšení. Nyní, dva měsíce po operaci, už vím, že... Více 
Operace karpálního tunelu
Syndrom karpálního tunelu
  Spokojený/á
Mockrát dekuju MUDr. Lhotskemu - operace karpálního tunelu, Všechny potíže, spojené s touto diagnózu, pominuly. Ruka se výborně hojí, jizva není vidět. Velké díky patří i sestrickam. Zdenka H. Více 

Související videa

Související zákroky

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí