Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pozdní termín reoperace karpálu

Anonymní
cenka
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 17. 1. 2012 · Poslední odpověď 15. 4. 2013

Dobrý den, jsem po první operaci syndromu karpálního tunelu na obou rukou. Operace proběhla na obou rukách současně. Je to 1,5 roku a již po půl roce se to začalo "vracet" . Nyní mám opět středně těžké nálezy. Pravá ruka je horší. Po vyšetření se mi prostě u jizvy vytvořili srůsty a ty opět tlačí na nerv. Teď je 1/2012 a termín operace mám 9/2012 . Pracuji manuálně a to hodně. Mohlo by dojít k nějakým nevratným změnám u mých rukou když v tuto chvíli mám nálezy horší a horší a na operaci jdu až za 8 měsíců a nebo mě to prostě bude bolet. Moc děkuji za odpověď.

8 komentářů

Reklama
  • Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

    · 15. 4. 2013

    Dobrý den,
    není důležité jak brzy, ale kdo a jak výkon provede. jinak operaci obou rukou současně vřele nedoporučuji, ani operaci jedné ruky brzy po druhé. Je potřeba první ruku zcela doléčit, aby byl člověk schopný sebeobsluhy. Při nadměrném zatěžování nedoléčené ruky mohou nastat komplikace.
    S pozdravem,
    M.Molitor

  • Anonymní
    Daja197576
    14. 4. 2013
    Nejlepší komentář

    Já mám operaci obou karpálů s odstupem 3 týd. a ještě ta první ruka nefunguje tak jak by měla, ale s trochou bolesti se dají dennodenní úkony zvládnout. Mít obě ruce najednou???? I ten termín operace je příliš dlouhý, copak je to jediný chirurg v okolí? Já po objednání šla v pátek na vyšetření a ve středu na operaci.

  • Anonymní
    anonym91501
    29. 3. 2012

    Dobrý den já čekala na termín 1 týden. Operaci mi dělali v Ustí nad Labem
    Nevím od kud jste,ale tady určitě nečekáte a ani neplatíte za konzultaci. Akorát se tak měsíc čeká než Vás vezmou na tu konzultaci,ale pak jdete do 14 dnů. stačí se jen objednat na neurochirurgi v Ustí. Držím palečky Romana

  • Anonymní
    Ivca120L
    21. 1. 2012

    Obě ruce současně?Tak to si neumím představit,jak se dá zabránit tomu,aby se ani jedna ruka vůbec po operaci nepoužívala.Já to měla prvních pár dnů zakázano ji používat a ani by to nešlo.Nesměla jsem si ani utřít zadní část těla na wc.Asi máte na to lidi.Nebo jste to nějak zvládal,ruce si hned po operaci namáhal a to není divu,že se to špatně zhojilo a vrátilo se to.

  • Klinika GHC Praha

    · 17. 1. 2012

    Dobrý den,

    ráda bych Vás pozvala na konzultaci k prim. MUDr. Miroslavu Krejčovi, Ph.D., který provádí rovněž i operace karpálních tunelů. Cena této konzultace je 500,- Kč a nejbližší termín je možný v únoru. Operace u pana primáře je možná zpravidla do 3 měsíců po konzultaci. Prim. Krejča Vás v rámci konzultace vyšetří a stanoví další postup, léčbu, indikaci k výkonu. Pro objednání termínu jsme Vám k dispozici na linkách ***************
    S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

    Markéta Koňaříková
    Senior Client Care Manager
    Klinika GHC
    Krakovská 8
    *************
    Tel: *************
    **************
    ********

  • Anonymní
    kocourovec
    17. 1. 2012

    To se může udělat znovu? To jsem teda nevěděla. Nerada bych šla znova. Byla jsem s pravou a druhou mám středně těžký, ale moc se neprojevuje, tak uvidím. Přeji zdárný průběh, ale nic by se jim nestalo, kdyby Vás vzali dřív.

  • Anonymní
    cenka
    17. 1. 2012

    Už jsem si zvykl, nosím na noc bandáže i přes den.

  • Anonymní
    deda
    17. 1. 2012

    to je hruza 8 měsíců v bolesti

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama