Transplantace vlasů - zkušenosti a fotky?

Anonymní
kubajs
Plzeň · Vytvořeno: 22. 5. 2017 · Poslední odpověď 18. 12. 2023

Dobrý den, mohl by jste mi někdo s vlastní zkušeností s transplantací vlasů doporučit nějakého odborníka? V ideálním případě sem přidal fotky před, po a vyfocené pod stejným úhlem, osvětlením a pozadím. Děkuji

7 komentářů

Bertikber
    18. 12. 2023

DankaDana- Moc děkuji za komentář i doporučení. Já se s tím peru celý život. Od mala mám hrozně málo vlasů a zkoušela jsem už všechno, ale bez výsledku, prostě to neroste. :( Zkusím si NewHair najít a podívat se na stránky a zjistit něco více. Mě by se to líbilo jako i jako možnost podívat se do cizí země.

Dankadana
    11. 12. 2023
    Nejlepší komentář

Bertikber- Zdravím Vás, osobně zkušenost nemám, ale kamaráda byl s NewHair v Turecku a bomba. Bohužel nemám fotky, ale mrněte se na stránky, mají tam případně i fotky a nebo na googlu najdete hromadu recenzí. Za mě teda paráda, vyšlo ho to na cca 95tisíc. Ale měl v tom letenky, ubytko v luxusním hotelu, osobního řidiče, delegátku co měl neustále k dispozici, zákrok a všechna vyšetření. Byl velmi spokojený. Mě překvapilo kolik mužů na tohle chodí. Jinak vlasy mu začali růst cca ty 3 měsíce po zákroku víc a teď není ani poznat že na něčem takovém byl. Tak zkuste. :)

Bertikber
    7. 12. 2023

Dobrý den, trochu se připojím k dotazu, zajímalo by mě zda někdo z Vás či známých nepodstoupil transplantaci vlasů v cizině? Dívala jsem se na ceny a vychází to řekla, bych o dost levněji a máte k tomu i výlet, ale samozřejmě se bojím, abych pak neměla nějaké problémy, jizvy a podobně.

MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    8. 10. 2021

Dobrý den Natt,
    koukněte na příběhy uživatelů, které již léčbu vypadávání vlasů podstoupili.
    👉 https://www.estheticon.cz/pacienti/vypadavani-vlasu
    V jakém kraji kliniku hledáte?

Natt
    8. 10. 2021

Zdravím no nemám sice osobní zkušenosti ale co tak hledám na internetu tak jsem narazila na tuhle kliniku https://www.estheticon.cz/chirurgove/premier-clinic právě taky hledám nějaké zkušenosti od lidí, jelikož trpím nadměrným vypadáváním vlasů a to už jsem byla i u trichologa. A zkouška všelijaké tinktury a různé přípravky.

wild6148000

17. 9. 2018

Dobrý den Miloši, napište své hodnocení - máte i fotky? Bylo by to super. O transplantaci vlasů tu není mnoho recenzí. Bylo by to velmi přínosné: https://www.estheticon.cz/create-review

milos258744252
    14. 9. 2018

Dobrý den, já jsem byl před půl rokem na klinice v aratravel Praze a mohu říci, že jsem ani nečekal, že se výsledek dostaví tak rychle. Už teď je vidět, jak mi rostou nové vlasy. Za mě určitě to za podstoupení stojí. Hezký den

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!