Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Začínající pleš - co pomůže?

Anonymní
majicek
Ostrava · Vytvořeno: 27. 5. 2014 · Poslední odpověď 30. 3. 2023

Dobrý den je mi 33 let a před dvěmi měsíce jsem si všimla na hlavě kolečka no moc rada jsem s toho nebyla mě vlasy jsou vším mam je dlouhé a pěkné a huste bojím se aby mi nevypadaly všechny užívám tabletky no snad to pomůže

2 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    ProduceFruit
    30. 3. 2023

    To bude asi alopecie. Já se o své vlasy starám velmi důkladně, protože taky mám predispozici k alopecii a na podzim a na jaře mi strašně padají(( takže rozmanitá strava + vitaminy + šampony bez SLES/SLS a jiné chemie. A posílám i dobrý článek na toto téma, pokud máte problém s padáním vlasů, je třeba vždy stanovit příčinu bez toho to nepujde

  • Anonymní

    mich6149667

    10. 6. 2014

    Dobrý den,
    jak se můžete u náš dočíst, užívání léků může vypadávání vlasů zpomalit/zastavit, ale bohužel neovlivní růst nových vlasů. Pokud by se vám vytvořila "holá místa", můžete je řešit transplantací vlasů.

    Zkuste zaslat kontaktní formulář přímo na některého z našich lékařů: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/transplantace-vlasu?region=moravskoslezsky

    Pokud doplníte svůj dotaz fotografií, dostanete o to více konkrétnější odpověď.

    S pozdravem, Michaela.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama