Břeclav a okolí tubulizace žaludku

Břeclav a okolí tubulizace žaludku

aakkiinnoomm  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je v Břeclavi nebo jejím okolí nějaké specializované pracoviště, kde provádí tubulizaci žaludku. Byla mi indikovaná tubulizace žaludku v Praze v klinice Iscare, je to pro mne ale z Břeclavi dálka, jezdit na pravidelné kontroly a operaci až do Prahy. Tak by mne zajímalo, zda je tedy v okolí Břeclavi nějaké specializované pracoviště, předem děkuji za odpověď. Listoňová
MUDr. Michal Čierny CSc.  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Břeclav, Brno
  • 32 odpovědí
  • 3 Likes
Můžete se obrátit se na Nemocnici Břeclav, kde provádíme nejenom tubulizaci, ale celé spektrum bariatrie a metabolické chirurgie, různé operace ročně v počtech nad 100 zákroků.
Želmíra  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
zasekněte se, zkuste zhubnout bez operace, kamarád teď hubne, má dole třicet kilo od října. jídlo jí přesně podle rozpisu, váží a začal plavat. Já mám kroužek a už bych do toho v životě nešla.
aakkiinnoomm  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, děkuji za názor. Jak se mu povedlo, takto zhubnout? Začal jíst méně nebo má nějaký jídelníček?

Související recenze a zkušenosti

Kačule 26.2.2014
Spokojený/á

S panem doktorem Hrubým jsme se setkali v únoru 2013 při konzultaci ohledně redukce váhy za pomoci chirurgického zákroku. Na všechny mé dotazy vždy bylo odpovězeno (před i po zákroku). Je to velmi ochotný a hodný lékař. ... Více 

4 Likes   14 Komentářů  

Související indikace

Tubulizace žaludku

99% spokojeno. 119 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí