Jak se hubne po tubulizaci

Jak se hubne po tubulizaci

Lúca018  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 6 odpovědí
Ahojky všem, chtěla jsme se zeptat zda je tu někdo kdo má Tubulizaci žaludku už za sebou? Mě by totiž zajímalo kolik kdo shodil první měsíc? děkuji za případné odpovědi :-)
xsusannex  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 9 odpovědí
hubne se fajně to mohu potvrdit jsem po operaci 3 měsíc...a mam 17 kg dole tun--první měsíc cca 6kg..hezký den a doporučuji
  • 6 odpovědí
Jéé děkuji :-) za odpověd :-) jsem zítra měsíc po operaci a mám dole 8kg tak že to je v pořádku? Já sem se pořád nervovala že mi to nejde dolu :-) tak to jsem ráda že je to takhle v pořádku

Reakce na Lúca018

LUCIEAUBEVR  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
tak co luco jak jste na tom já jsem zítra měsíc a mám 8kg dole kolik už vy ??? a jak vám je ??

Reakce na LUCIEAUBEVR

• 6 odpovědí
Zdravím Vás Lucie :-) já jsem už po operaci 2 měsíce a dole mám 15,8kg jinak celkově 20kg :-) cítím se neuvěřitelně dobře už chodím do práce a v práci mě málem nepoznali :-)Mohu se zeptat kde jste byla na operaci? A doufám tedy že ještě půjde dolu 20kg :-)

Reakce na Lúca018

• 3 odpovědí
DĚKUJI VÁM ZA ODPOVĚĎ LUCIE .... byla jsem v Turnově a vy ?? můžete se se mnou spojit přes fb ? https://www.facebook.com/lucka.vrzakova

Reakce na LUCIEAUBEVR

• 6 odpovědí
Určitě tetko jsme si Vás přidala do přátel :-) budu se těšit :-)

Reakce na LUCIEAUBEVR

Fiona  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
Zdravím, byla jsem v Brně v SurGal clinic. Momentálně jsem po abdominoplastice. Držím palce a přeju hodně sil.

Reakce na Fiona

sucha74  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Jsem již rok a půl po operaci žaludku a nyní se váha zastavila na 73,5kg,ale mám problém z pupíkem a mírně převyslé břicho.Za jakých podmínek bych mohla splnit podmínky plastiky břicha?

Reakce na sucha74

• 6 odpovědí
A mohu se zeptat kolik jste měla? Myslíte že se také dopracuji na 73 kg? to je můj sen :-)

Reakce na Lúca018

• 21 odpovědí
To nevím, je to hodně individuální. Rozhodně doporučuju chodit k výživovému poradci, abyste měla dost živin.

Reakce na Lúca018

sucha74  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
Měla jsem 115kg!!Určitě se vám to taky povede.Držím vám palce. A můj bratr byl v lednu letošního roku měl 160kg nyní má 95kg(což je super)a cítí se skvěle.

Reakce na sucha74

• 21 odpovědí
Už jsem dohubla a jak jsem psala, jsem po abdominoplastice 14 dnů.

Reakce na sucha74

VeraNem  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 6 odpovědí
Jak vám všem závidím a tak bych chtěla tuhle operaci podstoupit a nikdo mi ji udělat nechce. Prý abych shodina 10 kilo a budu ji mít. Kdyby to bylo tak lehké tak bych ani na tu operaci nemusela jít. Pomalu se vzdávám . Prostě asi budu stále na tom stejně

Reakce na VeraNem

• 21 odpovědí
A z jakého důvodu Vám ji nechtějí udělat? Zkusila bych jinou nemocnici. Já jsem před operací zhubla 13 kg - sama. Zhubnout není zase tak těžké, ale mnohem těžší je váhu si udržet.

Reakce na VeraNem

Tereza  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
Nevím sice, proč vám nechtějí operaci udělat. Zřejmě to je z nadměrné tloušťky a bylo by to rizikové. Zkuste třeba krabičkovou dietu. Já díky ní zhubla 16 kilo (pak jsem sice začala nabírat, ale svůj účel by to splnilo).Pak by vám mohli teda udělat operaci. Vím, že tyto krabičky jsou celkem drahé, ale zkuste hledat. Ke mně jezdí už třetí rok www.zdravestravovani.cz a cena je myslím jedna z nejlepších.Na olomoucko jezdí také.

Reakce na Tereza

• 21 odpovědí
Tak z nadměrné tloušťky to určitě nebude, protože bariatrické operace se dělají přece při morbidní obezitě.

Reakce na Fiona

• 10 odpovědí
Nevím, jestli v tomto případě je to z nadměrné tloušťky, ale jinak to takto funguje. Četla jsem několik takových případů. A sama jsem to v nemocnici zažila, když jsem na bariatrické operaci byla já. Pacientku poslali domů, že musí shodit aspoń 10 kg.Taky ty přístroje mají určitou "délku", aby s nimi chirurg mohl pracovat.(laicky řečeno)

Reakce na Tereza

• 6 odpovědí
Krabičkovou dietu jsem už měla, doopravdy jsem nic jiného nejedla a nic. Jsem diabetička tak doktorka mi řekla že se s vahou jen tak nepohnu.Nevím co s tím. Mám při výšce 150cm 112kg,

Reakce na VeraNem

• 10 odpovědí
Tak v tomto případě to vůbec nechápu. Pokud opravdu není jiný problém, tak nevím proč nechtějí operovat.V které nemocnici to bylo? Já jsem diabetik, váha byla 110kg, na inzulinu 4x denně. Ted jsem po gastrickém bypassu 5 měsíců, mám dole 25 kg, inzulín pouze 1x denně (a myslím, že i ten si brzo nebudu píchat), myslím, že tohle bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jsem moc spokojená. Obratte se na jinou nemocnici.

Reakce na Tereza

• 6 odpovědí
Byla jsem v Břeclavi, tam mě pán doktor říkal , že laparoskopicky to u mne nejde, bo mám v břiše ještě kýlu , že se to musí otevřít klasicky a doporučil mi taky zhodit těch 10 kilo. Před tím jsem byla v Olomouci, to samé, v Praze to samé a nakonec v Prostějově a se stejným výsledkem

Reakce na sucha74

• 21 odpovědí
Objednejte se na konzultaci k plastickému chirurgovi a on Vám řekne.
  • 21 odpovědí
První měsíc jsem zhubla asi deset kilo.
  • 3 odpovědí
takže jdu těším se ale zárověn se šíleně bojím :( BOLÍ TO PO OPERACI hodně ??? A JAKÝ JE POSTUP HNED PO OPERACI ??? V NEMOCNICI .. DĚKUJI MOC ..
  • 21 odpovědí
Bolí to asi tak nějak normálně, nic hroznýho a postup je obvyklý jako po každé operaci. Jipka, pak normální pokoj atd.

Související recenze a zkušenosti

Tubulizace žaludku

99% spokojeno. 122 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí