Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úhrada tubulizace pojišťovnou

Anonymní
akvia
Praha · Vytvořeno: 2. 4. 2009 · Poslední odpověď 8. 6. 2013

hradí tubulizaci žaludku pojišťovna (VZP)? pokud ano, jsou nějaké podmínky, které musí pacient splňovat?

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    ivus201610
    8. 6. 2013

    Dobrý den,

    prosím o informaci, zda tubulizaci žaludku hradí pojišťovna OZP 207.

    Děkuji
    Iveta

  • Anonymní
    yvonn
    26. 4. 2013

    Ahojky Všichni.Mám dotaz.Mám schválunou Tubulizaci žaludku ale jsou potíže z pojištovnou mám Ministerstvo Vnitra,Má někdo nějakou zkušenost?Jak dlouho se čeká?Díky Všem,moc yvon

  • Anonymní
    osoftka
    7. 1. 2011

    Ahoj Vlasti, kdyžtak mi pisni na meil *********** a já ti dám info mám měsíc a půl do operace. a chodím do Brna

  • MUDr. Martin Hrubý

    · 7. 1. 2011

    Ano, tato operace je hrazena i pojičťovnou MV.Tento výkon je prováděn na některých brněnských pracovištích, nebo např. v nemocnici Břeclav.

    S pozdravem
    MUDR.Martin Hrubý

  • Anonymní
    minzory111
    6. 1. 2011

    dobry den jsem z brna a je me 21let mam problemy s nadvahou uz od mala merim 170cm a vazim 120kilo... jsem po operaci žlučniku..skousela jsem mnoho diet a vzdy byl vysledek jen jojo efekt.Na tomto zakroku tubulizace žaludku byla ma znama a je moc spokojena,po operaci žlučniku jsem dva roky a lekari me nabizeli bandaž žaludku,nesouhlasila jsem jelikoz badaž žaludku maji hodne mych znamich ale nejsou spokojeny..prave me zaujala tento zakrok..ale chtela bych se zeptat zda to delaji i v brne a jestli se to plati kdyz jsem u pojištovny MINISTERSTVA VNITRA ČR..uz od mala jsem chodila k obezitologovi a nikdy mi nepomohli...dekuji za odpoved..VLASTA

  • Anonymní
    AJALERCHOVA
    8. 4. 2009
    Nejlepší komentář

    DOBRÝ DEN TUBULIZACI POJIŠŤOVNA HRADÍ V PLNÉM ROSAHU A PODMÍNKY PROTO ŽÁDNÉ NEJSOU,PŘEJI VÁM HODNĚ ÚSPĚCHŮ JÁ UŽ TO MÁM ZASEBOU A VÝSLEDKY JSOU OKAMŽITÉ S POZDRAVEM ÁJA

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama