Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Aplikace kmenových buněk v Medikhaus

Anonymní
Renata214935
Praha · Vytvořeno: 25. 10. 2016 · Poslední odpověď 21. 2. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s aplikací kmenových buněk a s klinikou MEDIKHAUS. Předem děkuji..

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Zuzana857726
    21. 2. 2020

    Výtažek z kmenových buněk nemusí být řešením jen pro vlasy, ale i pro pleť je to pecka. Omladí vám obličej krk i dekolt. Právě na klinice Medikhaus dělají obojí - vlasy i pleť. Za mě palec nahoru.

  • Anonymní
    petrusk868720
    20. 1. 2020

    Spokojenost. Už mám háro jak za mlada :)

  • Anonymní
    sarkaT
    15. 1. 2020

    Souhlasím. Po druhém dítěti jsem neměla skoro žádné vlasy. Aplikace kmenových buněk mi hodně pomohla. A Medik Haus to má dost jasně napsáno v popisu zákroku, že se jedná o výtažek kmenových buněk.

  • Anonymní
    Zuzana857726
    19. 12. 2019

    Ano, výtažek z kmenových buněk v Medikhaus je prima, třeba na vlasy hodně pomáhá.

  • Anonymní

    alzbet_fal261502

    26. 10. 2016

    Dobrý den, zaujalo mě to, tak jsem si k tomu dohledala více informací. Medik Haus neaplikuje kmenové buňky, ale "Výtažky z kmenových buněk - Dermaheal Stem C’rum SR". Což dělat může.

    Seznam subjektů, které mohou získávat a aplikovat skutečné kmenové buňky je zde:
    ******************************************

  • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

    26. 10. 2016
    Nejlepší komentář

    Žádné kmenové buňky legálně aplikovat nemohou. Tedy evidentně jde o nějaký typ podvodu. Navíc neexistuje smysluplné použití kmenových buněk v estetické medicíně. Navíc toto zařízení je registrováno jako kosmetický salon (pokud se to nezměnilo, ale asi ne)- to asi říká vše...

  • MUDr. David Tomášek

    · 25. 10. 2016

    Nevím kam by měl kdo aplikovat kmenové buňky, jen vím, že místa, kde se legálně smějí odebírat kmenové buňky k dalšímu používání přísně střeží SÚKL a pokud toto pracoviště toto povolení nemá, dostává se za hranici legality a do rizika velikých pokut. Další otázkou je jak a k čemu se chce kmenová buňka použít. Zpracování je totiž velice nákladné a zase je smějí řešit jen opět schválená, dnes zatím jen výzkumná pracoviště. Ideální je poptat se na SÚKLU na seznam schválených pracovišť,

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    ********************

    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama