Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

5 mesicu po augmentaci a kazde prso mam jine

Anonymní
Mia52
Brno · Vytvořeno: 20. 5. 2016 · Poslední odpověď 26. 5. 2016

Dobry den jsem 5 mesicu po augmentaci a kazde prso mam jine. Nagor 480 pod sval. Prsa byly jine hned po operaci. Prave hezky tvar I prechod a leve kulate. Prsa mi prijdou take hodne nizko. Vsude se pise cekej ono se to srovna. Nesrovnalo :-( navic kdyz lezim na zadech a zatnu tak se mi leve prso zlomi u bradavky. Prave prso se mi libi tvarove ale to leve mi prijde celkove nepodarene. Myslite ze mam podstoupit opravu? Nebo se jen moc pozoruju. Dekuji za Vase  odborne  nazory. 

19 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    mich6150448
    26. 5. 2016

    Predtim ty prsa byly hezci.Prirozene. Mozna s jemnym poklesem,ale ne zadny vycucly vesaky.Ted jsou jak nafoukle balony.Dost umely.Nevidela bych duvod proc je zvetsovat.Rikam,jen svuj nazor.

  • MUDr. David Tomášek

    · 25. 5. 2016

    Jste netrpělivá, máte moc veliké implantáty, asymetrii jste měla před výkonem a máte li stejné implantáty musí být zákonitě asymetrické tak jako před tím s tím, že jsou větší. Před tím to ale nebylo vnímnutelné. Rozdíl by upravila plastika, ale z toho resultují jizvy. Výsledek je pěkný, buďte ráda za něj. Nelze bez rozřezání kůže dělat divy jen zvětšením.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    *******************

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

  • Anonymní
    sona255571
    25. 5. 2016

    Dobrý den, koukala jsem i na vaše fotky, rozdíl vidím sice nepatrný ale vidím. Přesto jsou krásné. Co se týče fitka byla bych opatrná prsa se hojí docela dlouho minimálně těch 12 týdnu od opky bych je nechala v klidu. Tak si je užijte ve zdraví.

  • Anonymní
    Mia52
    24. 5. 2016

    Dobry den. Dekuji.Po dvou mesicich jsem zacala rychlo-chuzi. A po trech mesicich jsem se vratila na plno k behani a cviceni. Delam taibox a hraju rugby. Chce to pevnou sportovni podprsenku. At se Vam vse hoji k vasi spokojenosti :-)

  • Anonymní
    Hancik123
    24. 5. 2016

    Dobry den ,ja prsa obě stejná mám.Koukala jsem na vaše fotky mate je moc hezke.Po jake dobe jste zacala chodit do fitka?mam5 tydnu od operace a je mozne ze treba pozdeji stejna nebudou to nevim ale zatim jsem moc spokojena dekuji

  • Anonymní
    sona255571
    24. 5. 2016

    Už fotky vidím to prsenko máš o něco níže protože jsi ho měla více povadle. Asi jsi z něho více kojila. Určitě bych to nějak neřešila pokud se ti to ve spodním prádle schová. Máš je pěkné tak si je užívej asimetrie se ti zvyraznila ale žádná nemáme prsa stejná. A to co tvrdí že má tak lže.

  • Anonymní
    Hancik123
    23. 5. 2016

    Ja mam uplně stejne 460 ml pod sval nagor,ale prsa mam ted paty tyden po operaci a jsou stejna ,ale mate je moc hezka...

  • Anonymní
    Mia52
    21. 5. 2016

    Dekuji vam take :-)

  • Anonymní
    Marie298369
    21. 5. 2016

    Právě furt hledáme chyby, levé mám o hodně níž. Mám i rozdílné implantáty. Vlevo 295ml a vpravo 315ml polytech vysoký profil, kulaté. Už skoro rok jsem po. Oni si ještě sednou mám je teď přirozenější než třeba po 3 měsících od operace. Tak přeji hezké ukazování v plavečkách :)

  • Anonymní
    Mia52
    21. 5. 2016

    Krasne prsa :-) pred svou plastikou jsem se divala na fotky pred a po a nikdy jsem si nevsimala fotek PO tak dukladne jako kdyz to mam ted za sebou ja. Predtim jakobych ty rozdily ani nevidela. Ted vidim ze to mate taky trosku rozdilne, ale rekla bych, ze ty detaily vidime jen MY profesionalky v oboru :-D

  • Anonymní
    Marie298369
    21. 5. 2016

    já taky šla kvůli tomu že žiju sportem :) koukněte jak to vypadalo :D

  • Anonymní
    Mia52
    21. 5. 2016

    Moc dekuju :-) je pravda ze prsa pred jsem mela po dvou detech jak placky a nikdy jsem neresila jestli jsou stejne, vzdy jsem je naskladala do nejvycpanejsi "pushupky" a bylo. Ziju sportem ale ty prsa proste vycvicit nejdou, proto jsem sla na augmentaci. Pravdepodobne ikdyby mi lekar rekl ze to chce opravit, bych hodne premyslela, protoze byt zase 3 mesice bez treningu by me uz zabilo :-D Prsa jsou hezke jen ne stejne a samozrejme me to stve..:-)

  • Anonymní
    Marie298369
    21. 5. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,
    z fotky před je vidět že pravé prso máte povislejší než druhé. Myslím si, že to je ten důvod že vypadá trochu jinak. Implantát je pak o něco níže, protože je tam asymetrie. Prsa mám velmi podobná právě vaším, jedno prso má trochu jiný tvar a druhé je hezčí. Asi nikdy nemůže být jedno jak druhé. Máte je pěkná neřešila bych to :)

  • Anonymní
    Mia52
    21. 5. 2016

    Ahoj :-) Kulate

  • Anonymní
    Veronika94247
    21. 5. 2016

    Ahoj, máš implantáty kulaté, nebo anatomické?

  • Anonymní
    Hancik123
    21. 5. 2016

    Ahoj ja mam nagor 460 ml kulaty vysoky profil a vse v poradku jsem tedy mesic po operaci ale prsa jsou krasna,skoda ze tu nemas ty fotky;-)

  • Anonymní
    Mia52
    21. 5. 2016

    Ja fotky nahrala jak to ze tu nejsou? Zkusim znovu..

  • Anonymní
    sona255571
    21. 5. 2016

    Těžko říci fotky tu nemáš. Já čekala rok v a srovnání. Mám 520 ml Arion.

  • Anonymní
    Mia52
    20. 5. 2016

    Oprava : NAGOR 460 POD SVAL .Prikladam foto. Pred operaci, hned po operaci a 5 mesicu po operaci a propadlinu po zatnuti u bradavky. ( je to ale jen v leze, jinak to vypada normalne ) Prsa jsem hned od zacatku mela stejne jako ted. Prave plynuly prechod a leve z vrchu jakoby sekle a kulate. Myslite ze by to mohlo byt tim, ze tam pan primar udelal spatne tu kapsu na implantat?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama