Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa se rozjíždějí do stran

veru42692
30. 3. 2010 · Poslední odpověď: 11. 2. 2011

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné (nebo se mi to jen zdá),že by se mi po dvou měsících od operace, začala prsa "rozjíždět" do stran? Podprsenku jsem od operace ještě nesundala. Jsem v ní celý den, včetně noci, kdy spím. Obvaz, díky kterému v pooperačním prádle držela prsa těsně u sebe jsem sundala asi po třech týdnech, kdy už mi operatér řekl, že není třeba. I přes to se mi ale zdá, že když jsem obvaz nosila, byla prsa více u sebe. Je možné po dvou měsících od operace s tím ještě něco udělat? Třeba stáhnutím obvazem v podprsence push-up? Případně, mám ho nosit nepřetržitě nebo jen na noc? Velmi děkuji za odpověď. Hezký den, Veronika

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 3. 2010
Prsa nejsou dohojená a v této době se formují. Je to věc operačního postupu a pokud je Vás operater zkušený, bude schopen Vám situaci po kontrole vysvětlit. Přez internet to opravdui nejde. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 30. 3. 2010
Dobrý den, po 2 měsících lze předpokládat, že se poloha implantátů konzervativním způsobem nezmění. Ani když budete zmíněné prádlo nosit trvale. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 3. 2010
Dobrý den,

určitě Vám doporučuji kontrolu u Vašeho operatéra. Ví, jak zákrok probíhal, jak umístil implantáty.

S pozdravem,
ambulance Medicom VIP
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kožních výrůstků
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 7. 2021
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 3. 2024
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2018
Neinvazivní liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2014
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 12. 2022
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi