Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Sestup implantátů do vytvořené kapsy

anubis25
18. 11. 2009 · Poslední odpověď: 19. 11. 2009

Dobrý den, ráda bych se zeptala na sestupování implantátů do vytvořených kapes. Jsem 7 dní po operaci, 290ml kulaté, pod sval, řez dvorcem. Prsa mám kolem spodní části a bradavek měkčí, většina implantátu je nad bradavkou, tvrdá. Bradavka není na středu, ale 1.5-2 cm pod ním. Z profilu prsa vypadají jako trojúhelník, šikmo od hrudníku dolů a pod bradavkou rovně k tělu. Nosím stahovací pás, i podprsenku, dodržuji klidový režim. V pondělí jsem byla na první kontrole, lékař řekl, že je třeba implantáty dostat níž, protože mi povolil sprchu, mohla jsem si prsa poprvé prohlédnout a zděsila se. Chci se zeptat, zda je takovýto průběh normální, implantáty díky pásu opravdu sestoupí a prsa budou kulatá a bradavky výš. Moc děkuji za info. Na další kontrolu jdu za týden, nevím, zda mám kvůli tomuhle lékaři volat dřív.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Brno . 19. 11. 2009
Dobrý večer, věřte svému operatérovi. Pokud je kapsa dostatečně prostorná směrem dolů, pak pomocí pásu a masáží můžete polohu implantátů trochu korigovat. Přeji hezký večer. Dr. Hýža
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 11. 2009
Okraje být hmatné mohou, ale mnoho mužů to nepozná. Zdravím a přeji hodně štěstí Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 11. 2009
Není to normální. Implantáty máte spíše cítit pod žlázou, protože za čas se implantáty opouzdří a budou fixované v určité výši a budou přepadávat jen ta vaše původní prsa, respektive žláza. Snažte si intensivně masírovat prsa, ale je na to metodika, kterou by Vám měl vysvětlit operater. Ale celá má odpověď je nejistá, protože jsem Vás neviděl a až po konsultaci se k tomu může zkušený plastický chirurg vyjádřit. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2018
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 10. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2010
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi