Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vtaženina po augmentaci

Uzivatel
19. 2. 2008 · Poslední odpověď: 20. 2. 2008

Dobrý večer, mám 2 týdny po augmentaci prsou a vlevo v DVK mám vtaženinu cca 5 cm po vytažení drénu, který je již týden venku. Prsa masíruji, ale žádnou změnu nepozoruji. Opticky prso není hezky kulaté, ale useklé a propadlé.Na dotek cítím, že je implantát vtlačený dovnitř. Kontrola mně byla nařízena až za měsíc. Moc mě tento stav zneklidňuje.Je vůbec naděje, že se to časem zlepší samo od sebe?Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 20. 2. 2008
Dobrý den. Kontaktujte svého operatéra, takhle Vám nikdo z nás neporadí. Nashledanou, dr. Remeš
MUDr. Alexandr Šimek
Olomouc . 19. 2. 2008
Kontrola až za měsíc,je určitě myšlena při normál. pooper. průběhu.Pokud máte jakékoli problémy ,či pochybnosti,vyhledejte svého operatéra ihned.Je lépe přijít "zbytečně" než cokoli zanedbat.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Dvojite prso, visici kuze

Katerina488293
Katerina488293
11. 4. 2017 · Poslední odpověď: 15. 4. 2017

Dobry den Prosim o nazor od odborniku. Mam cca 16dni od augmentace kulatych implantatu pod sval. Jedno prso melo ptozu, druhe mene. Mam nadeji,ze se implantat usadi natolik, ze prsa budou krasna? Byla jsem u dobreho lekare v Praze. Ma prsa pro me byla vzdy komplex a doufala jsem,ze se to zmeni

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Určitě bych ještě čekala, noste pevný pás a stlačoujte gel dolů . Místo vylepšení na obou prsou by pak mohla stačit modelace na levé straně . Rozhodněte se až tak po půl roce .Teď je brzo.

Zdravím , dr Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi