Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Boule na stehnech

Uzivatel
17. 7. 2008 · Poslední odpověď: 18. 7. 2008

UltraShapeDobrý den, měla bych dotaz,co se týče vytvarování vnitřních stran stehen. Mám genetický problém s těmito partiemi, kde se mi na horní straně vnitřních stehen udělali dvě tukové boule z obou stran, kterých se nelze zbavit ani dietou ani cvičením. Vypadá to tak,že když dám nohy k sobě tak mám nahoře 2,5cm vybočenou převislou kůži,takový dvě boule na každý straně,vypadá to opravdu nehezky. Můžete mi poradit jakou metodou by se toho dalo definitivně zbavit? Přemýšlela jsem o neinvazivní odstranění, ale bojim se,že se toho stejně nezbavím. Děkuji předem za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Mojmír Müller
Brno . 18. 7. 2008
Vážená paní Marie,

neinvazivní lipolýzou UltraShape lze velmi efektivně a bezpečně odstranit nežádoucí tukovou tkáň, bez rizika vzniku modřin a nerovností. Výsledky ošetření přístrojem Contour I UltraShape jsou doloženy klinickou studií, ve které bylo sledováno cca 120 pacientů, v průměru u nich došlo k úbytku v obvodu ošetřené oblasti o 2-3 cm.Další podrobnosti naleznete na našich webových stránkách, pokud máte zájem o osobní konzultaci, lze se objednat telefonicky nebo e-mailem.

S přáním hezkého dne

MUDr. Dana Prokůpková
ESTETICKÁ DERMATOLOGIE
MUDr. Mojmír Műller
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
France Laure Cosmétiques
France Laure Cosmétiques
Žádné recenze
17. 7. 2008
Doporučuji vám neinvazivní ultrazvukovou liposukcí přístrojem Ultrashape. Bližší info na našich webstránkách. MUDr. Michal Sičák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2008
Neinvazivní liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 4. 2014
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi