Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kolagen jako doplněk stravy?

Anonymní
kovbojka
· Vytvořeno: 22. 8. 2017 · Poslední odpověď 30. 1. 2022

Dobrý den, ráda bych se zeptala na názory na vnitřní užívání kolagenu. Je zde opravdu nějaký prokázaný účinek, nebo se jedná spíše o další z mnoha předražených doplňků. Případně u jakého z kolagenů se dá nějaký efekt očekávat.

díky moc za odpověď

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    ProduceFruit
    30. 1. 2022

    Piju skoro měsíc, nedokážu říct, co přesně pomohlo, protože jsem začala sportovat, změnila jsem režim a stravu. Ale kůže na obličeji se stala výrazně lepší

  • Anonymní
    Labinka
    4. 11. 2019

    Hm, já si třeba colagenové tablety kupuji a změnu bohužel nepociťuji, ale třeba ho jím málo. A jak často se to musí aplikovat? Já jsem totiž ještě našla doplňky čínské a tibetské medicíny **************** a též mě to zaujalo. Kor třeba ty nákolenky. Mám již po úrazu kolene a co mi bylo řečeno, tak pokud nebude plastika vazu, bude koleno nestabilní. Tak se to snažím řešit jinou cestou než rovnou operací...

  • Anonymní

    anon6146352

    25. 8. 2017

    Dobrý den,
    vnitřní užívání kolagenu je velmi efektivní pokud se jedná o tekutou formu hydrolyzovaného kolagenu. Pak je jeho vstřebatelnost násobně vyšší než u tablet či povrchové aplikace. Při výběru produktu je důležité sledovat jeho složení, množství obsaženého kolagenu nebo např. přítomnost vitamínu C, který je nezbytný pro tvorbu a správnou funkci kolagenu.
    Například Gold Collagen Forte obsahuje kromě 5000mg hydrolyzovaného kolagenu také kyselinu hyaluronovou, 100% doporučené denní dávky vitamínu C a silnou směs antioxidantů (Acai Berry, koenzym Q10, resveratrol a další).
    Účinky produktů Gold Collagen jsou podloženy několika klinickými výzkumy a studiemi, které byly zveřejněny v mnoha respektovaných vědeckých publikacích.
    Když budete mít zájem, můžete se podívat na *************
    Pěkný den!

  • IP Beauty

    · 24. 8. 2017
    Nejlepší komentář

    dobrý den, ano účinek je potvrzen. Například ortopedi těmito potravinovými doplnky vyloženě léčí bolesti kloubů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama