Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Redukce vrásek neinvazivní metodou

Lea_Pecha_kova · Praha · Vytvořeno: 10. 11. 2020 · Aktualizace: 17. 11. 2020

Dobrý den, je mi 48 let a ráda bych zkusila nějaké neinvazivní ošetření - lifting apod. pro celkové omlazení pleti - redukci vrásek (na čele, kolem očí nejvíce), prohlubně/rýhy pod očima. Je mnoho nabídek esetetických zákroků, prosím, jaké byste mi doporučili? Asi bych to zatím nechtěla řešit botoxem nebo injekcemi kyseliny hyaluronové. Raději bych nějaké neinvazivní ošetření. Předem děkuji za odpověď.

5 odpovědÍ

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • IP Beauty

  17. 11. 2020 ·

  334 odpovědÍ

  Dobré poledne, záleží na definici invazivního ošetření. Domnívám se, že by pro vás byla vhodná minimálně mezoterapie, plasmaterapie, mezonitě. Ale již toto lze považovat do určité míry za invazi. Pak samozřejmě CO1 laser, plastická operace obou víček. A Botulotoxin a výplně bych taktéž nezavrhoval, protože na mračivku a čelo jsou skvělé a neškodné (1 dávka bytulotoxinu zhruba jako 1 tableta paralenu). S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty s.r.o.

 • Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

  17. 11. 2020 ·

  25 odpovědÍ

  Dobrý den,
  pro optimální řešení Vašeho problému je nutné klinické posouzení stavu, poté zvolíme optimální metodu řešení - IPL, microneedling, Profacial, Plexr, Smartlux....
  V případě zájmu o bezplatnou konzultaci se na nás můžete obrátit.
  S pozdravem
  MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum Praha 7

 • MUDr. Věra Šatánková

  15. 11. 2020 ·

  31 odpovědÍ

  Dobrý den,
  po shlédnutí Vaší fotografie se domnívám, že můžete postoupit několik neinvazivních metod na omlazení pleti. Avšak povislá horní i dolní víčka nejsou, dle mého názoru, již na neinvazivní metodu. Zde bude nutné odstranit přebytky volné kůže a tukové váčky, aby se docílilo otevření očí a mladistvého vzhledu, a jenom neinvazivní metoda Vaše horní a dolní víčka výrazně nezlepší.
  Pokud máte zájem dozvědět se více informací, ráda Vás uvítám na naší klinice. Stačí si domluvit termín konzultace se mnou.
  Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
  S přátelským pozdravem,
  MUDr. Věra Šatánková
  Plastický chirurg
  ABClinic Art & Beauty

 • ABClinic Art & Beauty

  12. 11. 2020 ·

  95 odpovědÍ

  Navrhoval bych začít třemi sezeními redermalizace: technikou mezoterapie, díky které se produkuje a aktivuje kolagen a obnovuje pokožka. Následně bychom použili soft CO2 resurfacing, který napomáhá k vypnutí a vyhlazení vrásek.
  Pokud byste měla zájem o více informací či o osobní konzultaci, domluvte si prosím termín se mnou u nás na ABClinic Art & Beauty, rád se Vám budu věnovat a vše vysvětlím.
  S přáním pěkného dne,
  Dr Alberto Leguina-Ruzzi
  Dermatolog, estetická dermatologie
  ABClinic Art & Beauty

 • Dobrý den,
  pro Vás nejvhodnější metodu dokážeme určit na základě osobní a nezávazné konzultace u nás na Klinice YES VISAGE. Rádi Vám pomůžeme.

  S pozdravem
  MUDr. Tereza Gabryšová
  Klinika YES VISAGE

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.