Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění implantátu s kompletní kapsulektomií

Anonymní
Kamcha
Praha · Vytvořeno: 4. 9. 2017 · Poslední odpověď 9. 6. 2020

Dobrý den, hledám zkušeného chirurga, který by mi odstranil 3 roky staré prsní implantáty s kompletní kapsulektomií a modelací prsou z důvodů BII, a byl by ochotný mi odstranění pouzder natočit či nafotit.

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    marketa920210
    9. 6. 2020

    Dobrý den Angeliko.
    Mohu se zeptat, po jaké době jste si nechala implantáty vyjmout a jak byly velké? No a samozřejmě...jak prsa vypadala? Já se také rozhodla pro vyjmutí po 7 letech z důvodu velkých potíží s dýcháním...no nevím, na co se mám připravit...určitě modelace...malá prsa mi nevadí, spíš bych si moc přála hezký tvar, jizvy přežiju.
    Moc děkuji za odpověď.
    Markéta

  • Anonymní
    miska813294
    11. 2. 2020

    Dobrý deň nasla som vás príspevok o podozrení na bia alcl. Chcem sa spýtať ako to s vami dopadlo? Potvrdilo sa u vás podozrenie na toto ochorenie? Mam podobne takmer totožné príznaky ako ste mala by preto ďakujem za každý názor ?

  • Anonymní
    misa840389
    23. 10. 2019

    Dobrý den,můžete mi prosím poslat na co se mám připravit? A jak velké jste měla prsní implantáty a po jaké době jste si je nechala odstranit?Všude píšou, ze už to není taková bolest jako po augmentaci. MOC děkuji za vyjádření.

  • Anonymní
    Julie533759
    7. 6. 2018

    Dobry den a je Vam uz dobre? Ja jsem měsíc po operaci a zatim nic moc.......

  • Anonymní
    Angelika310642
    7. 6. 2018

    Dobrý den,
    jsem cca 4 měsíce po zákroku -kompletní vyjmutí prsních implantátů.
    Šok, nejsem snad žena, těžký masakr. Můžete , prosím poradit ,co se dá dělat?
    Ráda bych žila plnohodnotný život jako před operací.

  • Anonymní
    Julie533759
    15. 5. 2018

    Dobry den, chtela jsem se zeptat, jak to s vámi dopadlo, mela jsem stejný problém.

  • Anonymní
    Pavli
    13. 9. 2017

    Dobrý den,popravdě vůbec tomu nerozumím co znamená breats implants illnes.Také nerozumím tomu postupu testů na ALCL.Vím máte svých problémů dost a ještě z mé strany takové otázky.Asi by se to všechno dalo přeložit ale nevím si s tím popravdě řady.Kdyby jste byla tak moc hodná a vysvětlila mě to jako laikovi.Pokud ne chápu...moc by mi to pomohlo v mém začarovaném kruhu s augmentovaným prsem.Prostě nevím jak pokračovat sono výsledky v pořádku,magnetická rezonance taky,krev v pořádku ale proč mě prso bolí 10měsíců na to fakt nikdo nemá odpověď.Jsem 10let po augmentaci a nikdy žádný problém až teď před 10měsíci.V prsu se objevila tekutina pomalu se vstřebala ale prso je stále větší a bolí.Kdyby jste prosím našla čas a chtěla mi vysvětlit jak na testy ALCL budu vám moc vděčná.

  • Anonymní
    Kamcha
    13. 9. 2017

    Dobrý den, tady na obrázku posílám postup testů. jinak ALCL je jenom jedna z možností, doufám, že to bude cokoli jiného. Tak i tak chci implantáty s pouzdry co nejrychleji odstranit z těla. Jinak BII znamená Breast implants illness.

  • Anonymní
    Pavli
    11. 9. 2017

    Už vím je to stupeň té kapsuli.Každopádně zajímá mě jak na test když je podezření na ALCL?To se přece musí vzít tkáň a dát na rozbor nebo se pletu?v krvi se nic nepozná?Co sono nebo magnetická rezonance ta to taky nepozná?

  • Anonymní
    Pavli
    11. 9. 2017

    Co znamená ta zkrátka BII ??

  • Anonymní
    Pavli
    11. 9. 2017

    Dobrý den,prosím vás.Teď jsem z toho v šoku.Vůbec jsem netušila že je i forma rakoviny z implantátů.Prosím vás jak se tyto testy dělají?Mě jedno prso poslední rok také zlobí,taky jsem unavená atd.Prosím o víc info děkuji a držím vám pěstí

  • Anonymní

    wild6148000

    7. 9. 2017

    uf, dejte prosím vědět,až budete mít výsledky...a co ukázalo sono prsou?

  • Anonymní
    Kamcha
    7. 9. 2017

    Dobrý den, potíže jsem začala mít asi tak po roce a půl, začaly mi vypadávat vlasy, oslabená imunita, bolesti kloubů, žádná energie a celkové oslabení. Všechny testy mi vyšly v pořádku až na málo lymfocytů a krevních destiček, z nevysvětlitelného důvodu, jak řekl doktor. Posledních pár týdnů mám natelké a bolavé jedno prso a mám obavy z ALCL (ANAPLASTICKÝ VELKOBUNĚČNÝ LYMFOM) což je forma rakoviny, způsobená prsními implantáty. Dnes jdu na testy.

  • Anonymní

    wild6148000

    5. 9. 2017

    Dobrý den Kamcho, můžu se zeptat po jaké době se Vám potíže objevily a jaké? Pod BII se uvádí velké množství potíží na internetu...jaké jste měla vy? Řešila jste problém i s Vaším operatérem?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama