Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

2,5 roku po augmentaci-vyjetí silikonu z pod svalu

lukcisss
lukcisss
16. 6. 2017 · Poslední odpověď: 19. 6. 2017

Dobrý den,mám 2,5 roku po augmentaci poprsí. Poslední 2 měsíce cítím jakoby bulku z vnitřní strany levého prsa. Po ohmatání se zdá, že to je část jakoby vyjetého zpod svalu silikonu. Takže, když si ho zmáčknu přes kůži v tom místě, skutečně ho nahmatám, cítím a je to velmi nepřirozené. Neřeknu, kdy by se to stalo, když by byl pod prsní žlázou, ale pod svalem? Dle mého laického uvažování by se toto stávat nemělo. Byla jsem na ultrazvuku a přikládám vyjádření paní doktorky. Můj plastický chirurg se k tomu vyjádřil, že je nález naprosto normální. Já vím, že mám umělé poprsí, tedy o přirozenosti není mluvy, ale prsa si krásně sedly, kůže trošku svěšela, takže působily přirozeně. Teď ale na omak cítím materiál, který cítit nechci. Mám, myslíte právo, na výměnu, či co si o tom vůbec myslíte prosím? Děkuji velmi za vyjádření.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 19. 6. 2017
Dobrý den, prakticky se jedná o stand. situaci, s kterou je při podstoupení augmentace počítat. Prsní žláza zejména v dolních kvadrantech prostě ustupuje implantátu, atrofuje.
S pozdravem. Dr.Horyna Pavel
Praha . 17. 6. 2017
Dobrý den, gel v implantátech není naplněn pod přetlakem a tedy určité zvlnění a nerovnosti na povrchu implantátu jsou normálním projevem implantátů. Předpokládám, že jste implantáty před operací viděla, že to není hladký a tuhý tlakem naplněný balonek. Jejich umístěný pod či nad sval na to nemá žádný vliv. Bohužel časem a věkem bude postupně ubývat množství prsní žlázy a implantát se bude více přibližovat ke kůži a tak bude hmatný stále více. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2014
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2010
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Zvětšení prsou
85 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2012
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi