Cena výměny prsních implantátů

Cena výměny prsních implantátů

Bára  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den. V roce 2005 jsem si nechala zvetsit prsa a nyni bych chtela implantaty vymenit. Vyjde tato vymena stejne jako zvetseni,nebo bude drazsi? Dekuji za odpoved.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1252 odpovědí
  • 405 Likes
Dobrý den, výměna je dražší než primární operace.zdravi Dr.Vraspirova
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dekuji za odpoved. A priblizne o kolik?
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 595 odpovědí
  • 196 Likes
asi o třetinu, záleží na současném nálezu , prof dušková
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 530 odpovědí
  • 154 Likes
Dobrý den,

výměna implantátů, pokud není spojena s nějakým dalším výkonem,například kapsulotomie apod. je v ceně normálního zvětšení prsů.

S pozdravem

Kulhánek
MUDr. Libor Polák  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
  • 921 odpovědí
  • 55 Likes
Dobrý den.
Cena výměny implantátů je na mojí klinice Polmedicana v Ostravě 58 000 Kč.
Na konzultaci se můžete objednat na č.tel.  607 ... Zobrazit číslo 607 115 715  Telefon .
S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
barborík_marcela  |  návštěvník  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
A proč by měla být dražší ? Z jakého důvodu ? Logicky mi přijde je to stejně jako když už na tom byla ...
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Myslim,ze je to spojeno s tim cistenim vnitrku,kdyz se tam neco deje. Za to priplatek. Ale na druhou stranu si muzou pricist penize, i kdyz se nic nedeje, ze? Ja jim koukat pod ruce pri vymene bohuzel nebudu moct......😄🤷‍♀️ Ale uz mam stejne vybranou kliniku dle recenzi operatera a tam nastesti priplatek nechteji...
barborík_marcela  |  návštěvník  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
To bych také šla tam kde by to bylo minimálně aspoň za stejnou cenu tohle mi přijde přinejmenším nesmyslný si účtovat ... no ještě štěstí že mám kliniku která vehementně nechce dojít peníze za nesmyslné ani nevím jak to nazvat 😊 Doufám že ženy budou chytré a nepůjdou tam kde by účtovali nesmyslné částky .
Michaela  |  Moderátor
  • 1152 odpovědí
Dobrý den, Báro,
už jste si našla lékaře, kde výměnu podstoupíte? Půjdete ke stejnému operatérovi?
Jak píší odborníci níže, cena záleží na nálezu, které dokáže zhodnotit až operatér a také volba implantátů. U vaší generace implantátů byly implantáy ještě plněny tekutějším gelem, a tak se skutečně doporučuje výměna po 10-15 letech, opět v závislosti na nálezu, a to kvůli bezpečnosti. Jednou z pozdních komplikací těchto starších implantátů byl průsak silikonu do okolních tkání.

Dnešní implantáty jsou už plněny kohezivnějším gelem (soudržnějším, není tekutý), čímž se riziko velmi snížilo. Díky tomu je doporučená výměna těchto implantátů po 15-20 letech. Kohezivní gel je také jmenovatelem douhodobě stálejšího tvaru prsou po augmentaci, našla jsem k tomu toto video, kde o tom povídá doktor Ondřej Měšťák a ukazuje to na prsních implantátech Mentor, která má jako jediná značka implantátů v ČR certifikaci jak pro evropský tak americký trh https://www.estheticon.cz/video/co-ovlivnuje-dlouhodobe-krasny-vzhled-po-augmentaci-prsou . Cena implantátů se pak odríží od těchto aspektů, čím bezpečnější implantát, tím širší nabídka záruk a tedy se to projeví i na ceně...

Máte 14 let po operaci - jdete na preventivní výměnu, nebo spíše už je to otázka estetická?
  • 5 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den. Dekuji za odpoved. Ja byla pred lety dokonce na klinice pana doktora Mestaka, u pani doktorky Cakrtove. Chodim kazdy rok na kontroly, zatim jsou implantaty v poradku, jen je mam zvrasnene. Chci jit hlavne z estetickeho hlediska, po porodu uz neni ten zaklad, co byl a uz nejdou dat prsa k sobe a pri stahnuti jsou videt okraje implantatu. Ale cekam, az bude mit dcera tak dva a pul roku, jelikoz jsem na ni sama a po operaci ji nebudu moct nosit. Takze jeste rok.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí