Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úraz prsu s implantátem - bolest - sono v pořádku

Pavli
Pavli
17. 7. 2017 · Poslední odpověď: 19. 1. 2019

Dobrý den jsem 9let po augmentaci eurosillikony 350ml pod sval.Před 9měsíci jsem měla menší úraz.Nesla jsem těžký kurf 8kg šla podchodech dolů poslední schod jsem nečekala tudíž to bylo takové trhnutí trupem.Do druhého dne mi prso oteklo a neskutečně bolelo.Sono ukázalo v levém prsu tekutinu 23mm x asi 8mm. Operatér mě ujistil že to není nic vážného a čekalo se až se tekutina vstřebá.Vstřebala se ale bolest neustupuje dá se říct že je to horší a horší.Můj operatér řekl že to není implantátem ale tím úrazem tak ať jsem trpělivá.Když prosím o radu jak dál tak pořád nemá čas.Nevím zdá se mi to moc dlouho pořád trpím bolestma a prso je oteklé.Na posledním sonu vše v pořádku i na magnetické rezonanci.Prosím poraďte jak postupovat dál,nejraději bych nechala implantát vytáhnout a počkat nějaký čas.Co si o tom myslíte?proč ty bolesti?co se mohlo v prsu stát?je taky možné že když nechám implantát vytáhnout prso nepřestane bolet?děkuji za každou odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová
Vysoké nad Jizerou . 18. 7. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den , pokud je sonografie v pořádku a dokonce jste byla i na magnetické rezonanci , a ta je také v pořádku , tak se mohla stát trhlina v obalu , nebo trhlina ve svalech , masírujte prso gelem proti zánětům - jako je fastum gel a podobně , chlaďte , užívejte Paralen s Brufenem , noste pevné prádlo, nesportujte a za 3 měsíce tohoto klidového režimu by měl být efekt .
Zdravím , prim dr Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Prostějov . 18. 7. 2017
Dobrý den.
Logicky bych rozebrala více možností.
Navštívila bych mammologa a radiologa, což jste asi udělala. Někdy se dá vzít i vzorek tkáně nebo serózní tekutina, ale určitě riskujte perforaci implantátu. Je potřeba vědět, kde tekutina nebo infiltrát je.
Pokud máte obavu z takových vážných diagnóz - jako je lymfom, ??? je nutno je vyloučit. Po 9 letech si můžete dovolit i výměnu implantátu a tím uvidíte, co za změnu se událo. Jste spokojená s tvarem, velikostí.

Dále bych se snažila najít příčinu bolesti. Nestalo se něco třeba v oblasti vertebrogenní, ploténka, uskřinutý nerv. blok v oblasti mezižebří.

Vím, že to jsou jen slova. Je nutno vyloučit zánětlivý proces a potom postupovat, .. zarudnutí a erytém, otok? vyloučit zánět? CRP - zánětlivé markery. Je vyloučena 100% ruptura? nemohl se implantát otočit a vy teď máte jiné vnímání, byl implantát anatomický, či kulatý.
Hezký den.
Praha . 18. 7. 2017
Dobry den, pritomna tekutina jiste douvidi s urazem, nebot teukina je velmi pravepodobne krev. Ta se muze vstrebat, ale take nemusi a muze dojit k jizveni a vzniku kapsuly. Dr. Padera
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 8. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi