Vypadávání vlasů u 26ti leté ženy

Vypadávání vlasů u 26ti leté ženy

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Prosím o odpověď....jak se dá řešit u 26ti leté ženy vypadávání vlasů na temeni (mnoho mužského hormonu)...je téměř plešatá (stejná situace, jako když se tvoří mladým mužům pleš) a netrpí viditelně žádnou nemocí, je štíhlá, žije velmi zdravě....údajně implantace vlas.kořínků u žen nefunguje....je jiné řešení? A kdo se na to u nás v republice specializuje?
L centrum Pardubice  |  Premium member  |  Pardubice
  • 66 odpovědí
  • 30 Likes
Dobrý den.Provádíme trichologickou léčbu podobných stavů již řadu let.
Vlasy jsou vyšetřeny specielní trichologickou kamerou a po důkladné anamnéze se stanoví léčebný plán.Zlepšení můžeme očekávat řádově po 3-6 měsících .Cena vyšetření a konzultace je 490,- a komplex preparátů stojí od 4000,- do 6000,-.Je důležitý zodpovědný přístup a pečlivá aplikace všech přípravků,které slouží k zlepšení a harmonizaci pokožky hlavy a vlasů.
MUDr.Kotlářová Drahomíra
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, ráda bych věděla, jaké jsou po takové léčbě výsledky...máte někde k nahlédnutí fotodokumentaci? Myslím, že tento případ je opravdu spíše na transplantaci a ne léčbu prepráty. Ale jsem vděčná za všechny návrhy...

Reakce na Registrovaný uživatel

CLINICAL HAIR&HEALTH Vlasové centrum a klinika zdraví  |  Premium member  |  Praha
  • 24 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den, na našem profilu naleznete fotky před a po aplikaci trichologických přípravků. Zároveň nabízíme příčesy hairtalk extensions, které umí zakrýt plešaté temeno, slábnoucí vlasy u pěšinky. Některé klientky nechtějí čekat, dokud vlasy dorostou. Anebo pokud anamnéza nehraje pro vlasy kladně, je to řešení, které vyřeší problém ihned.

Pokud budete mít další dotazy, kontaktujte nás a rádi vše vysvětíme.
Hezký den,
Lenka Kašpaříková - tricholožka Clinical Hair&Health

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Mohu jen doporučit ! Jsem velice spokojená! Ze začátku jsem si také říkala jako většina z Vás " to jsou jen podvody" . Ale po půl roce mi začali růst vlasy ( Zjistily mi Alopecii = Měla jsem 3 kolečka, kde mi chyběli vla... Více 

1 Like   1 Komentář  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí