Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaké mohou být komplikace zmenšení prsou?

Anonymní
maedisan
Praha · Vytvořeno: 24. 5. 2018 · Poslední odpověď 17. 6. 2018

Dobrý den, slyšela jsem, že po zmenšení prsou je častá trvalá bolest prsou. Je to pravda? Jaké máte zkušenosti? Stalo se někomu, že by operatér propíchl plíci? (slyšela jsem o jednom případu) a dost mě to vyděsilo. Děkuji za Vaše reakce.

7 komentářů

Reklama
  • MUDr. David Tomášek

    · 17. 6. 2018

    Potvrzuji odpověď kolegyně Vraspírové Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    alice_p385122
    14. 6. 2018

    Gratuluji. Cítila jsem se úplně stejně a taky jsem hned na sále,jakmile mě probudili,brečela jak malá holka - štěstím. Byl to nádherný pocit a i ta bolest po operaci za všechno stála.

  • Anonymní
    Bera
    14. 6. 2018

    Já měla komplikaci nekrózu kůže. Mám za sebou dvě operace a třetí mě čeká.

  • Anonymní
    Donovan
    14. 6. 2018

    Dobrý den, jsem po operaci zmenšení prsou 14 dnů a jsem nadšená už nyní, přestože nejsem ještě zcela vyhojená. Výsledek je perfektní, bolestivost po operaci minimální, nyní mě také nic nebolí, jen jizvičky trošku svědí, což je normální. Celou akci jsem po probuzení z narkozy radostí a z nabytého pocitu štěstí obrečela ?

  • Anonymní
    alice_p385122
    13. 6. 2018

    já mám po operaci letos už 20 let a zatím jsem o žádné "katastrofě" jako je propíchnutá plíce neslyšela. Samozřejmě chápu, že tě to vyděsilo, ale myslím, že taková možnost je úplně minimální. Já osobně jsem měla bolesti tak měsíc, ale už cca po týdnu začaly ustupovat. Nebylo to nic příjemného, ale dalo se to vydržet. Určitě ale nešlo o trvalou bolest, za měsíc jsem skákala přes kaluže :) Sice jsem měla komplikaci po operaci (udělal se mi v jizvě hnis, který mi musel doktor odstranit), ale na nic to vliv nemělo. Není se čeho bát. Já, kdybych měla peníze, jdu do toho klidně znovu. Na operaci jsem byla v 15, ale postupně mi prsa ještě rostly v pubertě. Nemám je teda stejně velké, jako to bylo tehdy, ale i tak mám teď velikost 80H. Takže našetřím a jdu na to znovu. Jen se musím pozeptat, jak to bude probíhat, protože od té doby se určitě techniky změnily a vše bude šetrnější.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    26. 5. 2018
    Nejlepší komentář

    Ahoj...jsem po zmenšení prsou a to co se honí v tvé hlavě mě vůbec nenapadlo. Nemysli na takové věci. Jsem toho názoru, že problém se má řešit až nastane. Já se na operaci těšila jak malá holka. A mohu upřímně napsat, že za mě bolest nebyla absolutně žádná. A stejně tak jsme to měla po abdominoplastice. Těš se na svůj velký den a důvěřuj svému operatérovi. Jsem víc jak rok po zmenšení prsou a ani jednou mě nezabolela.
    Hodně štěstí přeji a nemysli na hororové scénáře.

  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

    · 25. 5. 2018

    Dobry den, doporucuji konzultaci u zkuseneho plastickeho chirurga, ktery Vam vse dukladne vysvetli;) Nectete zadne hororove scenáře o propichnutych plicich!Zadne trvale biledti po zmenseni nejsou! Zdravi dr vraspiriva

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama