Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prsa hodně do strany

Anonymní
radka727625
Praha · Vytvořeno: 21. 7. 2018 · Poslední odpověď 20. 9. 2018

Dobrý den. 10.5.2018 jsem podstoupila zmenšení prsou mela jsem posledni podprsenku velikost L ktera byla nejvic pohodlna na mije hodne povisla prsa leželi mi az na brichu jsem po jednom dítěti. moje otazka je. zda se vam zdaji pekne a nepripadaji vam moc dole a do boku? prsa mi popraskali a dost mi vadi že jsou do boku. narazim rukama porad do nich a když jsem vyzkoušela podprsenku vubec mi je nestahli a to jsem mela na pevno podprsenku. kdyz me propustili domu z nemocnice mam do ted nosit obycejnou sportovni podprsenku. dekuji za nazory.

34 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    radka727625
    20. 9. 2018

    zajdu prvne na pojistovnu se optat a kdyby náhodou mi to schvalili reoperaci sla bych jinam. zase me zacina bolet krcni pater a podle ortipeda se mi dela velky hrb na zádech jsem mladá takže nechci vypadat mnohem na vic.

  • Anonymní
    alice_p385122
    20. 9. 2018

    dejte pak vědět, jak jste dopadla. Já bych chtěla na zmenšení znovu (po pubertě a teď už i kojení jsou prsa opět vetší, než unesu), tak by mě zajímalo, jak jste dopadla.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    20. 8. 2018

    Budu Vam drzet palce..

  • Anonymní
    radka727625
    20. 8. 2018

    ano to chapu a pochopila :) to urcite ale do bokou je prave nechci vypada to hrozne na mlade holce ktera ma zivot pred sebou.

  • Anonymní
    radka727625
    20. 8. 2018

    dobre zkusim to jak pujdu na kontrolu budu prodelavat laser tak az potom pujdu na kontrolu. jinak dekuji za odpoved :) no jenze kdyz se mi to nelibi a nevim rave jal to je stou reoperaci. určitě nenasetrim mam male dite a mam jen rd.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    20. 8. 2018

    Jinak kdyz tak koukam na zmenseni prsou pred a po. Tak temer vsechny prsa po jsou do stran a placata.
    Ja nastesti takova prsa po nemam. I kdyz se lechce polevila i tak je mam rada a libi se mi. Ovsem nezapiram, ze treba pred svou 50satkou si je nenecham opet upravit.
    Myslim, ze neni v silach zadneho plastika s obrovskych, plnych pokleslych prsou vykouzlit pevna prsa do vysky. Doufam, ze mi rozumite.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    20. 8. 2018

    Reoperace urcite mozna je, ale domnivam se, ze uz nikoliv hrazena ze zdravotniho pojisteni, ale jako samoplatce.
    Ja osobne si prsa nechala upravit radeji jako samoplatce rovnou. Bala jsem se upravy na pojistovnu. I na brisko jsem nasetreno mela, nakonec jsem zvolila moznost operace na pojistovnu a nelituji. U prsou jsem se bala.
    Zkuste se na to vse informovat u sveho operatera. Pokud by nevyhovel s reoperaci. Tak bych se asi rovnou sverila do rukou jineho plastickeho chirurga a u nej si operaci uhradila. Hodne stesti preji.

  • Anonymní
    radka727625
    20. 8. 2018

    Dobry den. bohuzel spokojena nejsem cekala jsem lepsi vysledek. a určitě se nespravi prsa ktere mam do boku site ikdyz mi tvrdej ze to tal ma byt povisle je teda mam o neco uz to uz si vsimnul i pritel ktery rika mas je dolu a do boku jako kdysi ale ted je mas o něco menší. a ma pravdu je to tak. me tvrdil a je to tak mam siroky hrudnik a venku vykoukly i ramena siroka. zada to netusim zase tak na sebe nekoukam :D po porodu bohuzel mi bricho hidne zustalo jeste mam nadvahu ikdyz jen tak to dolu nejde ikdyz se snazim jist nejak na půl zdrave na pul normalne. boky mam odjakziva siroke hodne. a pak mam mezeru pak nohy mam. budu muset mu to rict znova ze s vysledkem nejsem rada. myslite ze reoperaci mam narok kdyz mi to platila pojistovna? ma byt spravne zadarmo ne?

  • Anonymní
    alice_p385122
    20. 8. 2018
    Nejlepší komentář

    nicméně ještě chci dodat a potvrdit slova Vladislavy V., že modelace se dělá automaticky. Bez modelace by ta prsa vypadala ještě hůř, bez ní to opravdu nejde. Ale nemůžeme si plést modelaci a vyztužení pomocí silikonů. V tom případě by vám prsa zůstala krásně pevná a nespadla by díky gravitaci, což se u modelace prostě vždy stane. Bohužel pro nás, gravitace působí :-( ale pokud byste byla stále nespokojená a chtěla reoperaci, určitě bych za doktorem zašla. Držím pěsti, ať vám to dopadne podle vašich představ,protože vím, co to je být neštastná se svým tělem! Dopadne to dobře, teď už jen vydržet pár měsíců ;)

  • Anonymní
    alice_p385122
    20. 8. 2018

    ale tady na té fotce to už nevypadá tak zle. Je pravda, že se mi teda pořád zdají velké i vzhledem k tomu kousku pasu, co jde na fotce vidět. Vypadá to, že máte úzká záda , štíhlý pas a větší boky (tak jako já). Já si teda myslím, že to ještě zmenšit mohli, pokud jste chtěla. Ale jinak zepředu se mi nezdají tolik do boku. Ono jak je vymodelují a vlastně nadzvednou, tak ta "hlavní" část prsa (jakoby spodek hrušky) se zvedne nahoru, takže už tam nemáte "stopku", ale "jádřinec". Nevím, jestli jsem to vysvětlila tak, aby to šlo pochopit...

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    19. 8. 2018

    To bohuzel netusim.
    To vse proberte se svym operaterem.
    Drzim Vam palecky a nezoufejte, vzdy nejake reseni existuje.

  • Anonymní
    radka727625
    19. 8. 2018

    bohužel dala jsem na recenze. a nevim jak to je kdyz jsem to mela pres pojistovnu. jestli si mohu vybirat. jeden pan doktor by byl ale je daleko a to s malym ditetem nejde. no po operaci mi nikdo neprisel rict kolik mi vzali jak to probihalo nic. pan doktor chodi usmevavy to jo ale tot vse. na vse jsem se musela ptat ja kdyz se mi otevirala rana musela jsem si poradit sama protoze podle dr to je normalni pooperacni rana ale nevadilo mu ze to mam do masa a bolelo to. nerekl at si to kryju nic kdybych se ho nezeptala nevim nic. coz me mrzi ze to tak dopadlo. neprisel ani jednou se na me podivat chodival jen rano na vizitu tot vse a to jsem neřekla ani buu protoze byly tak rychlý ze ani cloveka nepusti ke slovu. zamrzi to hodne kdyz uz pojistovna zaplatila tolik penez tam slo jen o zmenseni prsou protoze na mladou ženu jsem je mela opravdu velike ze jak jsem lehla tak jsem si je hodila do boku.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    19. 8. 2018

    Radko, ono je prave dulezite uz pred tim nez se nikomu sverite pod ruce. Vedet jak lekar postupuje v pripade nespokojenosti pop kdyz se operace nevydari na 1*.
    Proto je mnohem lepsi zajit na vice konzultaci. Neridit se uplne jen recenzemi. Ano dokazi mnoho pomoci, ale musite myslet na to, ze mnoha klientu pise jen kladne recenze ty negativni uz. Coz neni uplne dobre.
    Dulezite je tez vedet jaka je pooperacni pece. Jak se lekar klientce venuje i po operaci ne jen jak pred.
    To byvaji vsichni mili a vstricni.
    Ja mam osobni zkusenost se dvama plastiky. A oba jsou ve vsech techto smerech uzasni.
    Kdyz neco vim, ze chci opet jednoho z nich.

  • Anonymní
    radka727625
    19. 8. 2018

    to doufám ze to pochopí ikdyz se tal netvari. ale jinak dekuji :)

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    19. 8. 2018

    Drzim palce at jste s pesy spokojena a u sveho operatera se dockate pochopeni a dalsi upravy.
    Jako zena Vas chapu.

  • Anonymní
    radka727625
    19. 8. 2018

    dobry den. no nejsem jedina kdo me prsa videl jako ze zmamych pritel tak jsem jen slysela: co ti to udelali.coz je neprijemne slyset. bohuzel pockam do listopadu pak to snim zase poresim. tak spokojena zena opravdu vypada jinak :)

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    19. 8. 2018

    Verte, ze modelaci mate. Nelze prso jen zmensit a nevymodelovat.
    Je z Vas vazne citit nespokojenost. Mrzi me to. Zkuste spolu najit nejake reseni. Treba reoperaci.

  • Anonymní
    radka727625
    19. 8. 2018

    nevim ten co me operoval se netvaril nato ze by udelali modelaci ani nato neodpovedel. mam jemnou kuzi kdyz se rychle natahne popraska porad mi tvrdil jestli nejsem těhotná nrbo jsem pribrala ani jedno neni pravdive takze sam ani nevi a ani to resit nechce. poslal me na laser ja zbytecne tam jela protože jik nefungoval. jestli vubec pomuze.

  • Anonymní
    vladislava_v449810
    18. 8. 2018

    Modelace u zmenseni prsu se dela automaticky. Mate ji ani o tom nevite. Ta ke zmenseni patri.
    Nevim jak Vase prsa vypadala pred. Pokud byla plna, tezka, objemna tak je proste tezke z nich vymodelovat pevna prsa. Ja je po opce mela pevna, vypadali jinak. Po par tydnech klesly je to prirozeny proces. Jen se proste usadila.Zalezi hodne na elesticite kuze.
    U Vas to vidim stejne tak. Prsa se Vam usadila. Jen jste o nich mela jinou predstavu.
    Mrzi me pokud nejste s nimi spokojena. Myslim, ze jejich uprava je i tak mozna.
    Je to take trochu o psychice. Urcite mate prsa mnohem lepsi nez pred zmensenim.
    Zkuste na to alespon trochu koukat jako pozitivum.

  • Anonymní
    radka727625
    18. 8. 2018

    prave ze mi u toho zadnou modelaci nedelali. coz bych ocekavala ze u zmenseni bude. ano mám protože jsem cekala velke dite. a mam to dedicne ze praska kuze. u prsou jsem pry jedina ktere to prasklo. coz je prý nemožné. ano stahuji to ale boli me ty boky prsou jak je rvu do podprsenky jeste ne normalni. uvazuji hodne o oprave. ikdyz stahuji jde porad videt ue tahnou do boku.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama