Reakce okolí na zmenšení prsou

Reakce okolí na zmenšení prsou

Karin1  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Ahoj, jaká byla reakce okolí na zmenšení prsou? Mám z toho největší strach - bydlím na vesnici, v práci mám jen mužské kolegy... Díky předem za odpovědi.
Janag  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 12 odpovědí
  • 5 Likes
Ja jdu taky na zmenšení prsou a je mi jedno ať si každý mysli co chce. Delame to hlavně kvuli sobe a ne okoli. Chlapi budou zirat jaky budeme kocky.
  • 3 odpovědí
Kdy jdeš?
Joo, ono se to lehce řekne.. Ale u mě hůře dělá..

Reakce na Karin1

• 12 odpovědí
  • 5 Likes
Jsem z Liberce a jdu až 12.3. Ze zdrav. Duvodu do Vysokeho nad Jizerou. Už se tesim az se mi ulevi. Mam bolesti zad,vecne zablokovana

Reakce na Janag

• 3 odpovědí
Držím palce at vše dobře dopadne :)

Reakce na Karin1

• 12 odpovědí
  • 5 Likes
Dekuji. Je to za dlouho,ale ono to utece.
simi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Mám měsíc po operaci, vzali přes tři kila....a okolí si myslí, že jsem jen zhubla :-D
  • 3 odpovědí
Tak to je parádní. A jak si spokojená? Nelituješ?

Reakce na Karin1

simi  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
V žádném případě...už jsem měla jít dávno, jen jsem se bála. Nepříjemný byl den po operaci, ale bolest byla výrazněji menší, než když jsem byla na operaci s vaječníkem. Další dny jsem požila snad nejvíce prášku v životě na bolest zad. Pár dní ani spát nešlo bolestí. Prsa mám krásná, takové jsem neměla ani v "mládí". A zrovna tento týden jsem si nakoupila košile, které jsem nikdy nosit nemohla, za poslední dva roky jsem přibrala, tak mám velikost 38 až 40, před zákrokem jsem vršky měla velikost 46,48 a oblečení mělo hodně dlouhé rukávy a když to byl oděv přes zadek, tak to se nedá popsat jak to plandalo....na podprsenky zatím koukám, ještě měsíc budu nosit zdravotní. Ale jsem nadšená jak jsou krásné a hlavně levné proti podprsenkám 75 I a i ty mi byly malé. Prsa mám 75 C.

Související recenze a zkušenosti

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí