Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Uvažuji o zmenšení prsou v 63 letech - zdravotní problémy

KYTKA849425 · Vytvořeno: 24 lis 2019 · Aktualizace: 8 pro 2019

Bude mi 63. Uvažuji o zmenšení prsou, Bolesti hlavy , zad, špatně se mi v posledni době dýchá , během teplych dni se mi pod prsy tvoří pupínky. Jinak se s ničím nelečím. Mám ale nadváhu tak osm kilo, s tím se chci,poprat, víc chodit, cvičit, plavat

4 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • MUDr. David Tomášek

8 pro 2019 ·

2605 odpovědÍ

Mnoho estetických pracovišť nemá smlouvu se zdravotní pojišťovnou, ani to naše ne. Pokud však máte zdravotní důvody (neurologické, ortopedické či psychiatrické doporučení) můžete to zkusit přez praktického lékače, obrátit se na smluvní pracoviště, provádějící redukce na pojiˇšťovnu. Většinou jsou to kliniky plastické chirurgie. Pokud to nevyjde pak se určitě obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.