Uvažuji o zmenšení prsou v 63 letech - zdravotní problémy

Uvažuji o zmenšení prsou v 63 letech - zdravotní problémy

KYTKA  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Bude mi 63. Uvažuji o zmenšení prsou,
Bolesti hlavy , zad, špatně se mi v posledni době dýchá , během teplych dni se mi pod prsy tvoří pupínky. Jinak se s ničím nelečím. Mám ale nadváhu tak osm kilo, s tím se chci,poprat, víc chodit, cvičit, plavat
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1260 odpovědí
  • 414 Likes
Zmenseni prsú doporucuji, ulevi ďsevVam
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 588 odpovědí
  • 74 Likes
Vážená paní, zmenseni prsou s modelaci by Vám měla pomoci. Je zapotřebí vyšetření prsou mammografem a osobni konzultace s operaterem, kde se přesně určí typ, cena a podrobnosti operace. Pokud budete chtit můžete se ke konzultaci objednat. S pozdravem MUDr. Šulcová
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4416 odpovědí
  • 1270 Likes
Mnoho estetických pracovišť nemá smlouvu se zdravotní pojišťovnou, ani to naše ne. Pokud však máte zdravotní důvody (neurologické, ortopedické či psychiatrické doporučení) můžete to zkusit přez praktického lékače, obrátit se na smluvní pracoviště, provádějící redukce na pojiˇšťovnu. Většinou jsou to kliniky plastické chirurgie. Pokud to nevyjde pak se určitě obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Ze zdravotních důvodů (bolest hlavy, brnění prstů na rukou,...) jsem se po konzultaci s obvodní lékařkou rozhodla pro zmenšení prsou. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na plastickou chirurgii ve Fakultní nemocnici... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí