Vysoké BMI a zmenšení prsou na pojišťovnu

Bohoušek návštěvník
  • 1 odpovědí

Vysoké BMI a zmenšení prsou na pojišťovnu

Bohoušek  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Mám doporučení lékařů na zmenšení prsou,ale zatím jsem nenašla ,kde by to dělali na pojišťovnu,musela bych mít BMI nižší než 30, jelikož mám zdravotní problémy,váha mi tak nejde dolů.Poradíte mně? Děkuji Kuzníková
  • 2510 odpovědí
  • 244 Likes
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 2510 odpovědí
  • 244 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den, zmenšení prsů hradí zdravotní pojišťovny po schválení revizním lékařem. K zamítavým kriteriím patří rovněž i obezita. Je možné doporučit pouze redukci váhy. dr.Paděra
  • 125 odpovědí
  • 57 Likes
Prim. MUDr. Alena Schmoranzová  |  Plastická chirurgie, Vysoké nad Jizerou, Vrchlabí
  • 125 odpovědí
  • 57 Likes
 |  Plastická chirurgie, Vysoké nad Jizerou, Vrchlabí
Vysoké BMI - tedy obezita - je způsobena nedostatkem pohybu a nadbytkem v příjmu potravy ,

pokud se nemůžete víc hýbat ,. musíte méně jíst . Mimo jiné tak můžete i ušetřit peníze a dopřát si rychlejší operaci hrazenou .
Toto není akademické rozumování , ale zkušenosti reálných pacientek .

zdravím , dr Schmoranzová
ggaga návštěvník
  • 3 odpovědí
ggaga  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
 |  Moravskoslezský kraj
Žádná pojišťovna vám tuto operaci neschválí pokud nezhubnete. Já měla prsa 85K, 172/115kg.25 let léčená neurologem, ortopedem a rehabilitační. Všechny doporučení. Problémy s žaludkem, takže se i špatně hubnulo. Plastický chirurg mě odeslal na chirurgii, a tam mi doporučili bariatrickou operaci žaludku,kterou jsem podstoupila a 01/2016. Váha - 33kg.Až poté mi pojišťovna zmenšení prsou schválila. Byla jsem 17.3. na operaci a jsem nadšená. Obrovská úleva a hlavně se mi vrátilo sebevědomí. A to je mi 53 let. Tak to zkuste touto cestou. A můžu se zeptat na vaše BMI?
Bohoušek návštěvník
  • 1 odpovědí

Reakce na ggaga

Bohoušek  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Zlínský kraj
Dík za tip,míry 160/95,věk 57.To vše mám také, vyhřezlé plotýnky a ještě štítná žláza.Mám se zeptat lékaře?
ggaga návštěvník
  • 3 odpovědí

Reakce na Bohoušek

ggaga  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
 |  Moravskoslezský kraj
Zeptejte se lékaře.Zjistěte na netu něco o bariatrických operacích a kde se u vás tyto operace provádějí.
www.bandingklub.cz
Na těchto stránkách se vše potřebné dozvíte.Jestli chcete něco soukromě napište mi na můj mail,ráda vám odpovím.
puchovast@seznam.cz
  • 4792 odpovědí
  • 904 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4792 odpovědí
  • 904 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Kolegové mají pravdu. Zkusit to však můžete na klinických pracovištích. BMI se někdy neshoduje s realitou.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlaste se.

Založte novou diskuzi k tématu Zmenšení prsou