Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Zmenšení prsou na pojišťovnu v 16ti letech

Qaya · Vytvořeno: 1 lis 2019 · Aktualizace: 13 lis 2019

Dobrý den, je mi 16 a mám prsa velikosti D, což k mé výšce necelých 160cm, nejen vypadá hrozně ale je to i velmi náročné. Na neurologii chodím s bolestmi v bederní částí, na orthopedii jsem byla také, rehabilitace jsem podstoupila též, bohužel stále nikde nic nezjistili. Navíc mám často hodně sebevražedné myšlenky, protože z celého srdce nesnáším své tělo , protože mé prsa ze mě dělají opravdu hodně tlustou. Proto se zrcadlům co nejvíce vyhýbám, ale věřte mi že v tomto věku je to pro mě velmi frustrující. Myslíte, že je nějaká možnost podstoupit operaci, aniž bych za to musela platit? Opravdu nemám u sebe 50 tisíc a rodina by mi to opravdu nezaplatila. Děkuju předem moc za odpověď.

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

13 lis 2019 ·

704 odpovědÍ

Dobrý den, redukční operaci prsů doporučuji až v 18 letech. Dr Vraspirova

• Dobrý den,
    zákrok můžete podstoupit až po dosažení 18ti let.

S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa
    www.yesvisage.cz

• MUDr. David Tomášek

5 lis 2019 ·

2605 odpovědÍ

Chápu Vaše starosti, ale 16 let věku je nezletilost a redukce se provádí až po 18 věku života, nebo by se provádět měla. Pokud jsou prsa opravdu na úrovni "gigantomastie" tedy obrovská prsa, pak za pomoci neurologické, ortopedické a vonkoncom i psychiatrické indikace by mel vbýt výkon proveden na smluvním pracovišti na pojišťovnu.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.