Zmenšení prsou na pojišťovnu v 16ti letech

Zmenšení prsou na pojišťovnu v 16ti letech

Qaya  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, je mi 16 a mám prsa velikosti D, což k mé výšce necelých 160cm, nejen vypadá hrozně ale je to i velmi náročné. Na neurologii chodím s bolestmi v bederní částí, na orthopedii jsem byla také, rehabilitace jsem podstoupila též, bohužel stále nikde nic nezjistili. Navíc mám často hodně sebevražedné myšlenky, protože z celého srdce nesnáším své tělo , protože mé prsa ze mě dělají opravdu hodně tlustou. Proto se zrcadlům co nejvíce vyhýbám, ale věřte mi že v tomto věku je to pro mě velmi frustrující. Myslíte, že je nějaká možnost podstoupit operaci, aniž bych za to musela platit? Opravdu nemám u sebe 50 tisíc a rodina by mi to opravdu nezaplatila. Děkuju předem moc za odpověď.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4416 odpovědí
  • 1270 Likes
Chápu Vaše starosti, ale 16 let věku je nezletilost a redukce se provádí až po 18 věku života, nebo by se provádět měla. Pokud jsou prsa opravdu na úrovni "gigantomastie" tedy obrovská prsa, pak za pomoci neurologické, ortopedické a vonkoncom i psychiatrické indikace by mel vbýt výkon proveden na smluvním pracovišti na pojišťovnu.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1260 odpovědí
  • 414 Likes
Dobrý den, redukční operaci prsů doporučuji až v 18 letech. Dr Vraspirova

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Ze zdravotních důvodů (bolest hlavy, brnění prstů na rukou,...) jsem se po konzultaci s obvodní lékařkou rozhodla pro zmenšení prsou. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na plastickou chirurgii ve Fakultní nemocnici... Více 

2 Likes   1 Komentář  

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí