Zmenšení prsou - reoperace a znecitlivění bradavek

Zmenšení prsou - reoperace a znecitlivění bradavek

Mamo  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Jsem 5 mesicu po neuspesnem zmenseni prsou. Doktor navrhuje reoperaci.
1. Po 1.operaci mam temer necitlive bradavky (a stale necitlivy "spodek" prsou). Nepredpokladam, ze by to dalsi operace zlepsila. Naopak, jak vysoka (procentualne) je pravdepodobnost, ze se necitlivost jeste zhorsi - bradavky budou zcela necitlive? Je to pro me rozhodujici
2. Tvori se mi keloidni jizvy (presto ze jsem pilne masirovala). Je mozne jim 2 operaci nejak predejit? Nebo to dopadne stejne a neni to duvod (1z duvodu) proc chodit na dalsi operaci.
Lucie  |  Moderátor
  • 4930 odpovědí
Mamo, všimla jsem si, že Vám zde nikdo neodpověděl, dozvěděla jste se informace jinde? Třeba u svého lékaře?
Mamo  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Bohužel. Svému operatorovi po špatné zkušenosti moc nevěřím, chtěla bych tedy názor jiného lékaře.
Vladislava V.  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 315 odpovědí
  • 185 Likes
Dobry den. Ja tez mam necitlive bradavky. U me se to strida, ale naopak s extremni citlivosti. Vetsinu roku je necitim. Jsou dny kdy se ji nemohu dotknout. Mam pocit jako bych v nich mela jehlicky. Respektive jen v jedne ta druha je povetsinou necitliva stale. Pred operaci jsem takove problemy nikdy nemela. I spodni cast mych prsou byla dlouho mrtva. Ale to uz se citlivost navratila zpet. Tak to byva casto u operaci
Napr po cisarskem rezu nebo po abdominoplastice jsem to tak mela a mam jeste stale. To casem samo odezni. Je to prerusenim nervovych vlaken, ktere se casem opet obnovi. V tom bych problem a obavy nevidela.

Co se tyce keloidnich jizev. Nekdo to ma dane geneticky. Stava se, ze kdyz se na tele udela jedna keloidni jizva a mate to dane geneticky udela se prakticky vzdy.
Pokud to neni u Vas geneticke. Je mozna korekce jizvy. Tech moznosti je vice od chirurgicke po neinvazivni.
To proberte se svym plastickym chirurgem.

Mam za sebou cerstve korekci jizvy na brisku. Klasicky chirurgicky a zatim jsem spokojena.

Drzim pslce st se Vase ptoblemy vyresi. A treba Vam jeste nekdo jiny lepe odpovi.

Související recenze a zkušenosti

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí