Zmenšení prsou se zachováním mléčné žlázy nebo bez

Zmenšení prsou se zachováním mléčné žlázy nebo bez

sonak1  |  návštěvník  |  Manchester
  • 20 odpovědí
Dobry den damy ,chtela bych se poradit ohledne operace zmenseni prsu .operaci mam naplanovanou jen se ted jeste rozhoduji zda modelaci prsou 36GG se zachovanim funkcni zlazy (citlivost bradavky)ci nikoliv (tim padem nefukcni bradavky ale tim padem mensi prsa ).deti uz mam 2 jsem po 40citce ale prej se ta druha varianta dela u starsich pacientek .jenze ja touzim mit mensi prsa .od puberty mam velke poprsi a operaci si hradim sama takze se obavam abych byla vubec stastna a nebyla sklamana kdyz pri zachovani citlivosti bradavek nebudou pro prsa dostatecne zredukovana.prosim vas nechali ste si tu druhou variantu nekdo udelat a muzete popsat svoje dojmy .rikam si laicky kvuli 2 minutam pri sexu na co ty bradavku vubec potrebuji ?
Lucie  |  Moderátor
  • 5110 odpovědí
sonak, všimla jsem si, že Váš dotaz dotaz zůstal bez odezvy, to mě velmi mrzí, zkuste se zeptat na přímo žen, které už mají za sebou, zde jsou jejich recenze: https://www.estheticon.cz/pacienti/zmenseni-prsou

Našla jste někde jinde informace o tom? K jaké variantě se přikláníte? A ke komu se na operaci chystáte?
  • 20 odpovědí
Vůbec žádné info právě nemám.manzel se přiklání k variantě zachování jelikož on velké poprsí preferuje a říká ať nedivocim ale pořád mi to vrtá hlavou zítra jdu pro výsledky krve a v neděli bych měla nastoupit do špitálu tak už mi moc času nezbývá .rozum mi říká ať nedivocim ale duše touží po opravdu menším poprsí tak nevím jak se nakonec rozhodnu
alenka.cz  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 15 odpovědí
  • 22 Likes
Mam zachovanou zlazu a redukce prsu z kosicku f/g ( dle aktualni vahy) na c . Urcite nechcete vylozene jednicky prsa
  • 20 odpovědí
Já mám g/gg takže bych byla za D šťastná ale to asi neklapne

Související recenze a zkušenosti

Zmenšení prsou - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí