Anatomické implantáty - fotky

Kjistyna  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Holky obracim se na Vas s prosbou .. nemohly by jste mi vy co mate anatomicke implantaty poslat nejake fotky ? Mam termin operace a porad nevim zda anatomicke nebo kulate .. rada bych vedela jake udelaji anatomicke vysledny tvar ..
dekuji Vam moc
Naďa  |  Moderátor
  • 160 odpovědí
Hezký den, Kjistyno. Zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=anatomicke-implantaty najdete vyfiltrované příběhy/reference od pacientek po zvětšení prsou s anatomickými implantáty. U spousty z nich jsou i fotografie, přímo u příběhů se můžete doptat na více info v diskuzi přímo pod tím daným příběhem nebo můžete poslat uživatelce soukromou zprávu. Mějte se pěkně, Naďa
Související recenze a zkušenosti
Rychlé hojení po zvětšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Hezký den! Velmi ráda bych se podělila o mé pocity! V březnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Leticia. Jsem velmi ráda, že jsem měla tak štastnou ruku při výběru . Pan doktor i tým byl... Více 
Motiva ergonomix pro ženy sportovkyně
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Časy, kdy jsem měla sice malá, ale pevná prsa ukončila dvě těhotenství a kojení. Zdálo se mi, že to manželovi nikterak nevadí, nicméně, když jsem vyjádřila přání s tím něco udělat, obdržela jsem ke... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Zvětšení prsou (Augmentace)

Související videa

Doktor ve Vašem okolí