Anatomické implantáty - fotky

Anatomické implantáty - fotky

Kjistyna  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Holky obracim se na Vas s prosbou .. nemohly by jste mi vy co mate anatomicke implantaty poslat nejake fotky ? Mam termin operace a porad nevim zda anatomicke nebo kulate .. rada bych vedela jake udelaji anatomicke vysledny tvar ..
dekuji Vam moc
Naďa  |  Moderátor
  • 124 odpovědí
Hezký den, Kjistyno. Zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika?tag=anatomicke-implantaty najdete vyfiltrované příběhy/reference od pacientek po zvětšení prsou s anatomickými implantáty. U spousty z nich jsou i fotografie, přímo u příběhů se můžete doptat na více info v diskuzi přímo pod tím daným příběhem nebo můžete poslat uživatelce soukromou zprávu. Mějte se pěkně, Naďa
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace... Více 
3 týdny po zvětšení prsou perfektní
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jsem týdny po operaci prsou u doktora Hyzi. Všechno jsem nechala na něm, věřila jsem mu. Moje přání splnil perfektně. Vybral po me implantáty Motiva, 275 ml. Moc děkuji za péči na klinice Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí